Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Танковия биатлон - 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Танковия биатлон - 2014

    Пичовете от Кувейт да не бутат танка ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Танковия биатлон - 2014

      Коментар


      • #18
        От: Танковия биатлон - 2014

        Финал:

        Коментар


        • #19
          От: Танковия биатлон - 2014

          Отбори от Русия и Китай.



          Коментар


          • #20
            От: Танковия биатлон - 2014



            Не мога да се сетя, какво може да се заварява на веригата?!

            Китайците са си направили интересен клип.

            Коментар


            • #21
              От: Танковия биатлон - 2014

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение


              Не мога да се сетя, какво може да се заварява на веригата?!

              Китайците са си направили интересен клип.

              На 5.49 мин от клипчето, след истрела чак един от люковете на купола се отвори...а и след истрел отката не го ли клати много...ама пък иначе на скорост стрелят..
              Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
              "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

              Коментар


              • #22
                Re: Танковия биатлон - 2014

                Доста добра стрелба на китайците и то на прилична скорост - мерача им е доста добър. Люка не е бил добре затворен, случва се.
                Заварили са някой трак все пак е китайски
                А за клатенето е нормално - тук зависи много от окачването и от отката на оръдието /имаше и някаква система за отката ама не помня как се казваше/, 55 цата кляка дори повече.

                Коментар


                • #23
                  От: Танковия биатлон - 2014

                  Я погледнете ВНИМАТЕЛНО на пушек от изстрел на китайски танк, и после кажете ми с каква скорост стреляли китайци?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Танковия биатлон - 2014

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Я погледнете ВНИМАТЕЛНО на пушек от изстрел на китайски танк, и после кажете ми с каква скорост стреляли китайци?
                    Какво значение има, след като имат най-малко пропуски в стрелбата?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Танковия биатлон - 2014

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Я погледнете ВНИМАТЕЛНО на пушек от изстрел на китайски танк, и после кажете ми с каква скорост стреляли китайци?
                      Според мен танкът се движи с над 30км/час (на око около 10м/сек).
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Танковия биатлон - 2014

                        Добре че нашите не са били там излагацията щеше да е голяма.
                        П.П. Ако нашите бяха с подготовка от времето на 1989 година можеше и да сме в средата

                        Коментар


                        • #27
                          От: Танковия биатлон - 2014

                          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                          Добре че нашите не са били там излагацията щеше да е голяма.
                          П.П. Ако нашите бяха с подготовка от времето на 1989 година можеше и да сме в средата
                          Не знам дали участниците са чак толкова добри!? Освен пропуските в стрелбата видях доста грешки на механик- водачите, които аз лично не бих допуснал.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Танковия биатлон - 2014

                            Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                            Добре че нашите не са били там излагацията щеше да е голяма.
                            П.П. Ако нашите бяха с подготовка от времето на 1989 година можеше и да сме в средата
                            Недей да бъдеш толкова сигурен! Подобни състезания са имиджови и никой не е изпратил редови танкисти.Сигурен съм , че ако на нашите им се беше отворил парашута да отидат , преди това щяха да паднат здрави учения(все пак става дума за два/три екипажа-пари щяха да се намерят) и като знаем ДНК-то на българите съвсем не съм сигурен , че щеше да е излагация.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • #29
                              От: Танковия биатлон - 2014

                              Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                              Недей да бъдеш толкова сигурен! Подобни състезания са имиджови и никой не е изпратил редови танкисти.Сигурен съм , че ако на нашите им се беше отворил парашута да отидат , преди това щяха да паднат здрави учения(все пак става дума за два/три екипажа-пари щяха да се намерят) и като знаем ДНК-то на българите съвсем не съм сигурен , че щеше да е излагация.

                              Именно, както на времето / 1994-1997/, когато тук в България се провеждаше парашутният многобой...
                              Нашите отбори винаги се представяха много силно..Все първо и второ място...Само удобно се пропуска да се каже, че войниците, събрани в тези отбори, бяха от бившите спортни роти, все хора спортисти, със закалка още преди армията...Отделно, за самите отбори, колко време се отделяло за подготовка, в месеците преди състезанията...извън станаптния учебен процес по частите..
                              та...действително тези армейски състезания-учения, са си чисто имиджови и имат малко общо с реалното състояние на подготовката на въоръжените сили..
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • #30
                                От: Танковия биатлон - 2014

                                СПАМ...

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Именно, както на времето / 1994-1997/, когато тук в България се провеждаше парашутният многобой...
                                Нашите отбори винаги се представяха много силно..Все първо и второ място...Само удобно се пропуска да се каже, че войниците, събрани в тези отбори, бяха от бившите спортни роти, все хора спортисти, със закалка още преди армията...Отделно, за самите отбори, колко време се отделяло за подготовка, в месеците преди състезанията...извън станаптния учебен процес по частите..
                                та...действително тези армейски състезания-учения, са си чисто имиджови и имат малко общо с реалното състояние на подготовката на въоръжените сили..
                                Не бъркай нещата! Парашутния многобой се провежда в БНА още от 60-те години и много време е вътрешноармейско състезание между трите армии , военните училища и отделните родове войски.Такива състезания имаше в много сфери(например стрелкова подготовка,радисти(брой сигнали за единица време) и т.н.).Парашутния многобой си беше състезание м/у войници,курсанти,сержанти,старшини и офицери.Вярно , че състезанията бяха "имиджови" , но не с цел ПР , а с цел излизане на "челните места в съревнованието в бойната подготовка" м/у отделните поделения , но така или иначе в тях участваха бойци , а не състезатели.
                                Ако си говорим за състезанията след "демокрацията" , когато вече имаше и чуждо участие , до колкото си спомням от чуждите отбори ЕДИНСТВЕНО отбора на СПЕЦНАЗ-а на Руските ВДВ успя да влезе в челната ПЕТИЦА(второ място)! Всички други бяха наши години наред(преди бъдещите ни съюзници по НАТО от срам да ни натиснат да прекратим състезанията).

                                ПП.Съжалявам за спам-а , ама не можах да се сдържа!

                                ПП2.Явно ми е поизбледняло:

                                "Курсантите от военното училище във Велико Търново доказаха, че са най-добрите рамбовци в Българската армия, като се класираха първи в завършилия вчера в Сливен открит шампионат Рамбо`96. Втори останаха миналогодишните шампиони от парашутно-десантната бригада в Пловдив. От чуждестранните отбори най-добре се представиха руските десантчиците, заели трето място, въпреки че им се наложи да носят на ръце един от съотборниците си, както и отборите на Испания и Югославия. Американските командоси от базираната в Европа 10-та въздушна преносима група на армията на САЩ започнаха с проблеми от самото начало, когато един от тях отвори парашута си още в самолета. И най-доброто, което успяха да постигнат до края, бе второто място на щабен сержант Том О`Брайън в стрелбата с автомат. Любимец на публиката стана старши лейтенант Андрей Лобанов от руския отбор, който постигна нулево отклонение в скока с парашут и се класира първи в стрелбата."

                                в."Дневник" 01.07.1996
                                Последно редактирано от ЕМО; 13-02-15, 21:50.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X