Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не е ли поредното малоумие ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Не е ли поредното малоумие ?

    Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
    ,,Бернхард Гжимек загуби сина си , но продължи делото си достойно..''
    /sonda/

    Това към кмета осиновител ли е?!
    Не, не е , а ти знаеш ли кой е Гжимек ??
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #62
      От: Не е ли поредното малоумие ?

      И знаем, и се чудим защо представяш катастрофа със самолетче ударило се в пернато все едно личните питомци на Гжимек да са закусили със сина му.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #63
        От: Не е ли поредното малоумие ?

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Не, не е , а ти знаеш ли кой е Гжимек ??
        Четох..., знам. Какво решение би предложил за избягалия ягуар, ама реално, без еко, меко, зелени забежки?

        Коментар


        • #64
          От: Не е ли поредното малоумие ?

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          И знаем, и се чудим защо представяш катастрофа със самолетче ударило се в пернато все едно личните питомци на Гжимек да са закусили със сина му.
          Думах за Човека...за делото му и това, което е направил за дивата природа..., не съм характеризирал същността на самолетната катастрофа !

          Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
          Четох..., знам. Какво решение би предложил за избягалия ягуар, ама реално, без еко, меко, зелени забежки?
          Не и да се застреля, а и смятам, че тия "специалисти" щом са се захванали да са управа на зоопарк, БИ трябвало да знаят как да се справят по-добре от теб и мен, но както става ясно- нямат баш с какво, поради неясни , но предполагаеми причини !!!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #65
            От: Не е ли поредното малоумие ?

            Защо всички изведнъж решиха, че чистачът точно този път е "забравил" вратите отворени? Как се забравя отворена вратата на клетката на опасно животно? По-скоро е било редовна практика именно защото никой не се е опасявал, че този парников ягуар може да направи беля.
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #66
              От: Не е ли поредното малоумие ?

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              Думах за Човека...за делото му и това, което е направил за дивата природа..., не съм характеризирал същността на самолетната катастрофа !
              Ето това семейство е по-поучителен пример. В България щяха да им видят сметката по-рано
              On 3 January 1980, in Shaba National Reserve in Kenya, Joy Adamson's body was discovered by her assistant, Peter Morson (sometimes reported as Pieter Mawson). He mistakenly assumed she had been killed by a lion, and this was what was initially reported by the media.

              Police investigation found Adamson's wounds were too sharp and bloodless to have been caused by an animal, and concluded she had been murdered.

              Joy's widower, George Adamson, was murdered 9 years later, in 1989, near his camp in Kora National Park, while rushing to the aid of a tourist who was being attacked by poachers. He is credited with saving the tourist's life
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #67
                От: Не е ли поредното малоумие ?

                Ние какво обсъждаме, некадърно управление на зоопарк, липсата на пушка със стрелички за "далечно" обстрелване или застрелването на хищник останал на свобода, който за около 5 сек. почти изкорми човек. Ясно, кмета, ловеца и всички в зоопарка са мръсници, почти за разстрел. Как бих реагирал аз, ако към обяд чуя съобщение, че такъв хищник се разхожда наоколо, децата ми са навън и играят неизвестно къде, още двеста такива комшии наоколо и какво бих казал или сторил на същата управа или ловци, които са имали оръжие и състрадателно са изчаквали голямата пушка, а някой е пострадал сериозно.
                По мое лично мнение разговора тук стана абсолютно несериозен и някои избиват комплекси. Поздрави.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #68
                  От: Не е ли поредното малоумие ?

                  Малееей, а що мечки вършеят на свобода, че и на Витоша има даже ?!
                  Веднага да се избият !!!
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #69
                    От: Не е ли поредното малоумие ?

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Малееей, а що мечки вършеят на свобода, че и на Витоша има даже ?!
                    Веднага да се избият !!!
                    Не става...на свобода са...първом трябва да ги заградят в резерват и сетне някой да "забрави" вратата отворена..
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #70
                      От: Не е ли поредното малоумие ?

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Малееей, а що мечки вършеят на свобода, че и на Витоша има даже ?!
                      Веднага да се избият !!!
                      Големи хора сте и...
                      Мечките не са избягали от зоопарка или Белица, правете разлика! Животното извън оградата има съвсем други реакции, отколкото свободните такива! Дивото ще бяга ...
                      Многооо се филмирахме, /ударението е накрая/, та чак до Кения опрЕхме...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Не е ли поредното малоумие ?

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        Не става...на свобода са...
                        Е, как би реагирал ти, "ако към обяд чуеш съобщение, че мечка се разхожда наоколо, децата ти са навън и играят неизвестно къде, още двеста такива комшии наоколо и какво би казал или сторил на кметската управа или ловци, които са имали оръжие, а някой е пострадал сериозно ?"
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #72
                          От: Не е ли поредното малоумие ?

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Е, как би реагирал ти, "ако към обяд чуеш съобщение, че мечка се разхожда наоколо, децата ти са навън и играят неизвестно къде, още двеста такива комшии наоколо и какво би казал или сторил на кметската управа или ловци, които са имали оръжие, а някой е пострадал сериозно ?"
                          Ще си направя извода, че мизата за гръмнеш питомен тигър е по-ниска от цената на сафари в Африка.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #73
                            От: Не е ли поредното малоумие ?

                            Някой да е виждал саблезъб или велосираптор? Да му липсват, случайно?

                            Обичам животинките, но само ако са под контрол. Изпуснеш ли им края - хайде мерси! Дали ще са кучета, прасета, мечки или динозаври - щом ще делим общи територии, то нека си важи правилото на по-силния, по-умния и приспособимия. Както винаги е било.

                            Иначе от артиста, дето рева пред камерите, и аз получавам спазми.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Не е ли поредното малоумие ?

                              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                              Някой да е виждал саблезъб или велосираптор? Да му липсват, случайно?

                              Обичам животинките, но само ако са под контрол. Изпуснеш ли им края - хайде мерси! Дали ще са кучета, прасета, мечки или динозаври - щом ще делим общи територии, то нека си важи правилото на по-силния, по-умния и приспособимия. Както винаги е било.

                              Иначе от артиста, дето рева пред камерите, и аз получавам спазми.
                              Не съм виждал и определено ми липсва възможността да ги гледам в зоопарк (те нали са затова) или на фото-сафари в някакъв природен парк, резерват и т.н.
                              Мен ме учудва как всички вдигат ръце, нищо не можело да се направи. Пазача го преместили да се грижи за други клетки, щото не можело нищо да му направят и т.н. Аз бих потърсил имуществена отговорност и от директора на зоопарка и от пазача. Да платят доставката на двойка мъжки и женски ягуар + храната им за три години
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #75
                                От: Не е ли поредното малоумие ?

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Не съм виждал и определено ми липсва възможността да ги гледам в зоопарк (те нали са затова) или на фото-сафари в някакъв природен парк, резерват и т.н.
                                Мен ме учудва как всички вдигат ръце, нищо не можело да се направи. Пазача го преместили да се грижи за други клетки, щото не можело нищо да му направят и т.н. Аз бих потърсил имуществена отговорност и от директора на зоопарка и от пазача. Да платят доставката на двойка мъжки и женски ягуар + храната им за три години
                                Не оспорвам мераците ти и донякъде ги намирам за приемливи. Сигурен съм че това не го искаш на всяка цена, нали?

                                За отговорността - винаги е добре да застанеш зад думите си не с думи, а с реална отговорност. Обаче често не е лесно и възможно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X