Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карбуратор - демонтаж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карбуратор - демонтаж

    Здравейте! Въпроса ми е относно демонтажа на карбуратор кейхин на кавазаки клх 250. Във форума прочетох, че за новите модели на кавазаки кль 450, за да се свали карбуратора трябвало да се махне седалка, кори, амортисиор... Така като го гледам наистина доста трудно изглежда свалянето. Та, ако някой си е занимавал, може да сподели някои тънки места за свалянето му, че докъто му хвана сам чалъма... Благодаря!

  • #2
    От: Карбуратор - демонтаж

    На КЛХ 250 1999 година се сваля сравнително лесно. Отваряш двете скоби от към филтъра и цилиндъра. Сваляш двете жила нацяло от карбуратора( на моя освен кум дросела са закрепени и на една метална планка от където могат да се регулират). След това разкачаш бензина и си готов. От тук нататък завърташ го на 90градуа и го изваждаш от към филтъра. Следва малко въртене внимателно докато го изкараш.

    Коментар


    • #3
      От: Карбуратор - демонтаж

      Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: Карбуратор - демонтаж

        Ако не се оправиш пиши. Предстои ми скоро време почистване на карбуратора, ноже да го сваля по рано и да снимам процеса

        Коментар


        • #5
          От: Карбуратор - демонтаж

          Махаш всичко което ти пречи, така си гарантираш, че няма да счупиш нещо и да си изподереш ръцете.
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • #6
            От: Карбуратор - демонтаж

            Благодаря Ви за мненията. За в бъдеще ще го имам в предвид.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X