Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка за "реални километри"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Проверка за "реални километри"

    Абе и късмет си трябва за цялата работа..аз най-читавите коли, които съм имал, съм ги купувал без да ги видя..просто преценявам, че отсреща разговарям с Човек. Един познат взе да води с него екстрасенс вместо монтьор- да преценял има ли съответния камион положителна енергия или нема .., а и имотите така ги купува..и се хвали, че до сега издънка йок ...таа..така..
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #92
      От: Проверка за "реални километри"

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Абе и късмет си трябва за цялата работа ...
      Това изчерпва темата!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #93
        От: Проверка за "реални километри"

        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
        Точно така, морги. Един и същ модел кола, година на производство, пробег, със сервизна история в Германия струва средно 1500-2000 евро повече от тук. Което евентуално значи, че джамбазите правят подаръци. Относно пробега-виждал съм Мерцедес Е 200 на 1 г. с малко над 100 000 км. пробег, австрийски, куриерска фирма. Това за година, смятай.
        През вече далечната 2007 г. си купих "нова" Тойота Авенсис на 10 месеца и 13 дни след първоначалната регистрация от ТМ и беше на 116 000 км! Седем години по-късно е на 168 000 км., така, че то години и километри - Божа работа. Важно е състоянието и поддръжката.
        Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

        Коментар


        • #94
          От: Проверка за "реални километри"

          Макар и рядко го има и превъртането на километрите напред. Бяха гепили в една фирма един шофьор на едно Соренто на две години и 310 хиляди..чиляка въртял смело напред, за да си взима парици за "изразходеното" гориво..
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #95
            От: Проверка за "реални километри"

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            ....Макар и рядко го има и превъртането на километрите напред...
            А пък докъм `90-та беше доста често . Да не кажа масова практика .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #96
              От: Проверка за "реални километри"

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              А пък докъм `90-та беше доста често . Да не кажа масова практика .
              Километражите бяха с жило. Кеф ти с бормашина, кеф ти, ако има оборотомер, да го включиш там. Сега трябва да се плаща на "спец" и далаверата намалява. Отделно има тахографи, GPS-и и т.н. та трудна работа.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #97
                От: Проверка за "реални километри"

                Плаща се на спеца ,ама еднократно! След това вече се сдобива със скрито ключе (може и дистанционно)и скрита платка и си превърта пробега със скоростта на светлината...
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • #98
                  От: Проверка за "реални километри"

                  Такседжийте добре ги владеят тия похвати с копчетата ! Завъртиш си главата малко надясно и хоп сметката подскочила !

                  Да не се обиди някой , ама по едно време практиката беше много масова ! В момента нямам представа , а на такси се возя инцидентно .

                  Коментар


                  • #99
                    От: Проверка за "реални километри"

                    Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                    Плаща се на спеца ,ама еднократно! След това вече се сдобива със скрито ключе (може и дистанционно)и скрита платка и си превърта пробега със скоростта на светлината...
                    Бодват му от фирмата-работодател един GPS-тракер или му връчват един обикновен GPS и всеки ден гледат трака. Това ако няма тахограф.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Проверка за "реални километри"

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      ....Километражите бяха с жило. Кеф ти с бормашина, кеф ти, ако има оборотомер, да го включиш там. .....
                      За изобретателността на българина ( когато се прави на тарикат ) може книга да се напише .

                      "Машинка" - двигателче от чистачки , привод и две кабелни обувки - и за 10 мин. , леко и удобно , "навиваш" 5 туби индикиран държавен бензин на Зил самосвал ..... Алхимията по неутрализирането на индикатора е тема на отделна изобретателност . Ей така в "Инж-ето "построихме НДК-то навремето
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Проверка за "реални километри"

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        За изобретателността на българина ( когато се прави на тарикат ) може книга да се напише .
                        ....
                        И затова сега толкова народ ривье колко убаво си било при Тато.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Проверка за "реални километри"

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          И затова сега толкова народ ривье колко убаво си било при Тато.
                          Никой не риве, че е било убаво, а че е могъл да крадне!
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Проверка за "реални километри"

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Никой не риве, че е било убаво, а че е могъл да крадне!
                            Да, де и живял охолно и т.н., пък сега - беднотия.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Проверка за "реални километри"

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Да, де и живял охолно и т.н., пък сега - беднотия.
                              Мизерия - сега трябва да работиш, да чакаш заплата, че да купиш на детето колИло. Че и гаден голям избор има - като купиш за 100 - утре ще те светнат къде има за 98 и няма да можеш да спиш, че си се пр**бал яко.

                              ай утидохме у спама
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Проверка за "реални километри"

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                И затова сега толкова народ ривье колко убаво си било при Тато.
                                Само за протокола , за да нема недоразумения : лично аз нито съм твърдял , че е било убаво , ни па ми се ривье за онова време .
                                Напротив . Имал съм два случая в живота си , в които съм се чувствал сякаш ми е паднал воденичен камък от шията : първия - кога чух по радиото , че е умряла Людмила ( да ме прощава Господ ! ) и втория - кога чух по радиото , че са дръпнАли кокала на бай Тошо .

                                .... и не ми е ясно що колчем някой заговори за "онези години" , веднага да му лепваш носталгия по Тошо ?!

                                ПС. Ако има изобщо нещо за което да ми е мъчно за онези години - то е че го нема вече войнишкия ....
                                Но то това нема никаква връзка с обществено-икономическата формация и с Партията.
                                Последно редактирано от Vlado_Ts; 15-08-14, 11:28.
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X