Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със сервото на сузуки самураи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със сервото на сузуки самураи

    Бихте ли ми помогнали имам проблем със сервото издиша нещо и май му е развалена мембраната вътре от каде може да си поръчам ново Самурая ми е 1.3 1990г. Благодаря предварително

  • #2
    От: Проблем със сервото на сузуки самураи

    Вземи си едно втора употреба.и не се занимавай с глупости. Достатъчно самураи на части има.
    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
    http://www.facebook.com/JeepBG
    LZ1GGC

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със сервото на сузуки самураи

      Също така става и от Витара освен ако не си със серво на Gerling както бях аз тогава става пак но с леко нагаждане и нещата заспиват.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със сервото на сузуки самураи

        а гирлинга май е на испанските. Тогава търсиш такова от мерцедес 190 и с малко преправяне стават нещата.
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със сервото на сузуки самураи

          Да на испанските е но за час работа пасна и от Витара.Не се оглеждах в други марки имах това под ръка.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X