Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв пикап двойна кабина до 6-7к лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв пикап двойна кабина до 6-7к лв.

    Под секрет да кажа,че той такова иска ма пътническо по принцип.Обаче като знам какво става като се товари вътре и затова го бутам към пикапите.
    А и все пак и като кола иска да го ползва пък това си е товарна машинка.Но в крайна сметка ще му дам насоките път той каквото си реши.
    Пък аз и да не облажа здраве.Важното е стария да е доволен.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #17
      От: Какъв пикап двойна кабина до 6-7к лв.

      Приятел наскоро продаде Л200 99г за 6800 нерегистрирано,не беше лошо,така че търси.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #18
        От: Какъв пикап двойна кабина до 6-7к лв.

        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        ... той такова иска ма пътническо по принцип.Обаче като знам какво става като се товари вътре...
        Има решение при дадени условия- 5 места да стигат и обема за затвореното купе да е достатъчен...
        Пътническите бусове имат версии с 5 места и физически отделено товарно помещение с твърда преграда- НЕ с фиктивна решетка заради ДДс-то, а плътна преграда дето определено не я е правил бай Иван... Това конкретно е Митцубиши Л400(гарантирано има такива изпълнения на Транспортер и Вито- вероятно и други), преградата е зад седалките- обема е сериозен и ако е достатъчен това си е вариант. Да не коментираме колко е сложно да се направи такава преграда. А и тея се карат като кола...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:1
Размер:77.8 КБ
ID:5603528

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X