Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем Jeep grand cherokee 4.7 99 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем Jeep grand cherokee 4.7 99 г.

    Колеги преди няколко дни ми направи впечатление следния проблем.
    Изпреварих една кола с около 120 130 километра и когато се прибрах пред нея пуснах гаста и при пускането на гаста докато намаля се получи някакво вибриране. Подадох му гас и се оправи, като пуснах гаста пак вибриране като от гаден асфалт.
    Под 120 като пусна педала няма шум. После го карах до 180 никакав проблем ако му давам постоянно гас.
    Някой дали има представа от какво може да е , благодаря предварително.

  • #2
    От: Проблем Jeep grand cherokee 4.7 99 г.

    Заминаващ си torque converter, ма нема се пуашиш Кара така с години и стотици хиляди км. Е, може да изтеглиш и "късата клечка", ама...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Проблем Jeep grand cherokee 4.7 99 г.

      Тоа ВибрациЙ е гад и сЪ крий щ'знаиш, но виж си задно каре на преден кардан вкл. маншона му да не е скъсан, и ако не е това, може и да са лагери на пиньона на предния диф......
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Проблем Jeep grand cherokee 4.7 99 г.

        Дядо Владо карето го видях добре е. За лагерите на дифа може ама няма ли да вият постоянно ами не само от 90 до 120.
        Ходих при едно приятелче гумаджия да видим баланса, като опипа гумите установи че е стояла много време на едно място ( в автокъщата 1 година от вноса, ми казаха като го купувах) и гумите са 1 педя плоски . Надявам се да сте ме разбрали, че на 3 водки по добре не мога да го обясня. Много силно ми се ще да е от тях, че ....

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X