Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое е по-добро Витара, Рав4 или Териос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Кое е по-добро Витара, Рав4 или Териос

    Здравейте, да раздвижим малко темата. Какво ви е мнението за Субару Форестър? Като цяло имат ли нещо по-малко като габарити. Модела Джъсти го изключвам. Също така по-малкогабаритните модели на Нисан добри ли са? Автомобила ще се ползва основно в града извън града, много рядко през отпуската по планини по раздрънкани пътища, отвреме на време за риба, където и с наличния автомобил също може да се стигне. Безпроблемно шофиране зимно време, че на моменти с наличния става леко сложно, не че положението не е под контрол, но комфорта си е за предпочитане.
    Бихте ли препоръчали модел, който да е с двигател до 1,8 л и мощност до 100 к.с., независимо дизел или бензин. Даже си мисля ако е с обикновен маховик (а не демпферен) дизела май ще е по-добрия вариант. Поне така си мисля.
    Много гледах и рових, но автомобил с такъв работен обем да не казвам голяма дума не съм открил.
    Бихте ли посъветвали? Не робувам на марки, а държа на конкретни експлоатационни параметри, автомобила да е надежден и безпроблемен.
    Поздрави

    Коментар


    • #62
      От: Кое е по-добро Витара, Рав4 или Териос

      Първоначално публикуван от nakatasan Преглед на мнение
      ...
      Много гледах и рових, но автомобил с такъв работен обем да не казвам голяма дума не съм открил.
      ...
      Нива, Витара, Териос, Джъсти ... Почти няма джип/SUV дето да е до 1,8 и до 100 коня. Хонда HRV е 1,6 ама 105 коня. Нисан Кашкай, Дачия Дъстър и те имат такива двигатели.

      Теб, ако те събарят 100-150 лева отгоре за данък годишно, въобще не си за джип/СУВ. Само си направи сметка колко струват 4 нови гуми (щото се сменят задължително и 4-те). Разхода спрямо лека кола ти е 3-4 литра отгоре, ама за една година се натрупва не малка сума ... Системата 4х4 също си иска обслужване и поддръжка, та и там хвърчат стотачки ...

      Карай си леката кола и хич не поглеждай на сам. Всеки от нас иска, но за без пари, тая работа не става.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #63
        От: Кое е по-добро Витара, Рав4 или Териос

        nakatasan лада нива не е лош избор

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X