Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

    Здравейте пичове, искам да сменя региона на страната за да мога за задействам дневните светлини.
    Реле съм поръчал понеже не успях да намеря тук. Има кабел за връзка с компютър и софтуер Skan Master elm. Но никъде в него не намирам меню за настройка на регион.
    Ако някой го е правил или е виждал как става моля за малко упътване.

    програмата изглежда така
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:44.4 КБ
ID:6063806

    имам и още една програма, която изглежда по този начин:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:6063807

    предварително благодаря

  • #2
    От: Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

    Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
    Здравейте пичове, искам да сменя региона на страната за да мога за задействам дневните светлини.
    Реле съм поръчал понеже не успях да намеря тук. Има кабел за връзка с компютър и софтуер Skan Master elm. Но никъде в него не намирам меню за настройка на регион.
    Ако някой го е правил или е виждал как става моля за малко упътване.
    Не става с такива програмки, за такова "дълбоко бъркане" трябва дилърски софтуер. Иначе програмката няма да ти бъде съвсем излишна - аз навремето си "загасих MIL-лампата" с трикратно прочитане на грешките чрез въртене на ключа. После като светна пак, записах грешката, видях в интернет какво значи - "втори ред (екологична) ламба-сонда", купих от роЦкауто.цом чифт такива и като ги поставиха, лампата изгасна и повече не светна.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

      Благодаря. Имам кабел. Програми, но не виждам причина да ръчкам без повод в колата. А и май кабела не е съвместим с моят модел. Ще търся някакво решение защото единствено за Еди, който може да настрои това, но работните ни времена съвпадат и няма как да стигна до неговите услуги.

      Коментар


      • #4
        От: Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

        Явно и този кабел го продават за да си играят с него по-запалените момчета

        Коментар


        • #5
          От: Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

          Работата е за 5 минути ела през обедната почивка
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • #6
            От: Как се сменя региона на Liberty 2.8 crd

            Ами ще дойда, но релето не са го доставили, трябва да чакам още един месец за да го доставят и евентуално ако дойде тогава. А случайно да знаеш от къде мога да си купя такова реле в по-кратки срокове?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X