Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд с.Кичево 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Офроуд с.Кичево 2014г.

    Първоначално публикуван от donmiron65 Преглед на мнение
    Благодаря на организаторите за пложения труд,отделеното време,намирането на коректни спонсори и честито на победителите!
    П.П.Говореики с колеги които се пуснаха да бягат в отделните гонки се убедих,че трябва да благодарим и на част от публиката проявила еманация на варненската простотия съчетана с топ идиотщина изразена във пренарждането на трасето с големи камъни по време на гонките,добре че овчата мисъл бе рализирана в участък където карахме бавно ,защото в по високо скоростните отсечки щеше да стане мазало и порвреди като скъсани резервоар,гума,заден мост,носачи и други щяха да са дборо пожелание.Евала и на тези които гледаха как се пренарежда трасето и не се намесиха с цел сеира да е пълен.До сега бях виждал и участвал в това как публиката предупреждава и помага на съзтезавщите се,но Варна си е Варна може да се види всичко
    Миро все пак нека не забравяме колко близо да " Гагузландия' се състоя състезанието!!!
    Иначе адмирации и благодарности към организаторите, просто на следващите издания трябва да има я контрола я комисар който да съблюдава за такива малоумщини и да предупреждават о време. Далеч съм от мисълта да че може да се покрие цялото трасе с пазванти.
    Още веднъж благодарности към организаторите.
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

    0878 710712 Стоян Малчев

    Коментар


    • #62
      От: Офроуд с.Кичево 2014г.

      Ето и едно видео от нашата кола, до преди да падне регистратора някъде в краката ми при поредния скок.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

      0878 710712 Стоян Малчев

      Коментар


      • #63
        От: Офроуд с.Кичево 2014г.

        Они не са част от публиката,они са опълченци! И какъвто и пазвантин да им сложиш няма спасение,те не са там за спорта а за сеира. Ако няма строшено,обърнато,запалено - язък за семките.
        Фотографите бяха повече от състезателите а снимки няма,що така?
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #64
          От: Офроуд с.Кичево 2014г.

          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
          Они не са част от публиката,они са опълченци! И какъвто и пазвантин да им сложиш няма спасение,те не са там за спорта а за сеира. Ако няма строшено,обърнато,запалено - язък за семките.
          Фотографите бяха повече от състезателите а снимки няма,що така?
          Що не е жив дядо Вазов да ги възпее
          И аз се надявах на снимки най-вече от баира че там имаше и камери, но уви
          Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

          0878 710712 Стоян Малчев

          Коментар


          • #65
            От: Офроуд с.Кичево 2014г.

            снимки от офроуд с.Кичево 2014

            Коментар


            • #66
              От: Офроуд с.Кичево 2014г.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5608340Натиснете снимката за да я уголемите

Име:025.jpg
Прегледи:1
Размер:183.4 КБ
ID:5608341Натиснете снимката за да я уголемите

Име:071.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5608342Натиснете снимката за да я уголемите

Име:027.jpg
Прегледи:1
Размер:192.6 КБ
ID:5608343Натиснете снимката за да я уголемите

Име:014.jpg
Прегледи:1
Размер:177.5 КБ
ID:5608346Натиснете снимката за да я уголемите

Име:052.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5608347Натиснете снимката за да я уголемите

Име:063.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5608344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:069.jpg
Прегледи:1
Размер:175.5 КБ
ID:5608345още скромни снимки

              Коментар


              • #67
                От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                още снимки

                Коментар


                • #68
                  От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                  Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                  Не знам кой е офроуд Кичево,най-вероятно не го познавам,ама да имаш само 4 поста в темата, в повечето от които обясняваш за кетъринга - така не се привличат състезатели и публика.
                  Списък със записалите се за участие-няма.Координати на мястото също липсват......
                  Затова аз няма да участвам,най-вероятно няма да присъствам и като зрител.
                  Все пак успех на всички участници.
                  Списък с участниците нямаше, защото такъв не ми бе предоставен, а и самото записване ставаше непосредствено преди състезанито.

                  Марин Петров съм от гр. Варна, за координати към състезанието не ми остана време да направя, тъй като имаше много работа и малко време и средства за организирането на мероприятието.

                  Надявам се догодина да успеем да го организираме в пъти по-добре, и да не допуснем хора които са дошли да провалят нашата инициатива.

                  П.С. Малкото постове в темата се дължат на факта, че бях зает и нямах много време да пиша във форума.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                    Най-интересните моменти от баира

                    Коментар


                    • #70
                      От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                      Някой ще намери ли време да публикува класирането все пак? Като правите нещо,правете го до край.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • #71
                        От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                        Пешо е взел купата за най-атрактивен участник
                        Десо с дългата бяла Витара е спечелил в клас "Експерт", а синият Рейндж в "Хоби". Така чух.

                        Иначе наистина е чудно мълчанието на организаторите...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                          Някой ще намери ли време да публикува класирането все пак? Като правите нещо,правете го до край.
                          Дори ми е чудно,че при такова вяло отразяване имаше доста хора като участници и като публика.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                            След като измина известно време от нашето първо състезание, имаме запитвания за организиране на второ състезание в периода Март-Април.
                            За целта сме отворени към всякакви идеи и предложения от клубове за по-добро организиране на състезанието, с цел да изгладим допуснатите грешки на първото състезание.


                            За да го направим по-мащабно и по-зрелищно.


                            Спонсорите които ни помогнаха за първото състезания, останаха доволни и ще ни помогнат при организацията на второто състезание. Договаряме и допълнителни спонсори.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                              Първоначално публикуван от OffroadClubKichevo Преглед на мнение
                              След като измина известно време от нашето първо състезание, имаме запитвания за организиране на второ състезание в периода Март-Април.
                              За целта сме отворени към всякакви идеи и предложения от клубове за по-добро организиране на състезанието, с цел да изгладим допуснатите грешки на първото състезание.


                              За да го направим по-мащабно и по-зрелищно.


                              Спонсорите които ни помогнаха за първото състезания, останаха доволни и ще ни помогнат при организацията на второто състезание. Договаряме и допълнителни спонсори.
                              Нека следващото състезание бъде трофи, а не рали.Има кални места в Кичевската гора.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Офроуд с.Кичево 2014г.

                                Ще помогнем с каквото можем.Ако може да е в края на април, защото тогава чакаме пилота да се върне.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X