Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

    На въпросния общинар да се връчи орден "кирка и лопата" първа степен и да отиде да работи по 3ти метродиаметър. Нямам нищо против да ползвам (гр)адския транспорт, стига да го направят нормален. Още 2 линии на метрото - планирания 3ти диаметър и една кръгова линия да ги навърже всичките и съм сигурен, че доста народ ще зареже колите.
    По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

    Коментар


    • #17
      От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

      Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
      ...Нямам нищо против да ползвам (гр)адския транспорт, стига да го направят нормален...
      По принцип е така, ама как да стане с левче билетче?

      Коментар


      • #18
        От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        ....Но това работи само и единствено при съвършено организиран градски транспорт.
        Мдаааа- без добре уреден ГТ нищо не може да се постигне...

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Без да чакам такъв закон, отдавна го прилагам, ползвам метрото и градския транспорт...
        А ние дето нямаме метро и/или подходящ автобус какво да правим Като разполагаш с удобен ГТ е лесно, ама 99,5% не разполагат с такъв- нас кучета ли да ни ядат Радвай се, че ти е удобно и по-евтино и дано все повече да са такива като теб, вие като слезете от колите става по-спокойно за нас дето ходим с колата на работа по принуда...

        Коментар


        • #19
          От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          По принцип е така, ама как да стане с левче билетче?
          а милионите приходи от прословутите синьо-зелени зони къде отиват? Нали за това ги направиха под една шапка, или всичко тече към партиината каса?

          Коментар


          • #20
            От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

            цял ден карам сам.Кой точно ще ми наложи глобата
            .
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #21
              От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

              Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
              а милионите приходи от прословутите синьо-зелени зони къде отиват? Нали за това ги направиха под една шапка, или всичко тече към партиината каса?
              Дали едно платено паркиране може да издържа всичко, че и да влага десетки милиони за модернизация?

              Коментар


              • #22
                От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                сметката е проста ,ама никой няма интерес да излезе наяве,както и хилядите безумно набучени антипаркинг колчета. както казах -слаби са ми епитетите да ги дам мнение за кметицата и управлението.

                Коментар


                • #23
                  От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  По принцип е така, ама как да стане с левче билетче?
                  Ами в момента бензина на ден до работата ми излиза 4 лв и нещо. Айде, минавам през два ремонта/задръствания - Семинарията (вече отпадна) и Цариградско, но да падна на 4 лв. Толкова ще ми излиза и с транспорт с едно прекачване в посока. С 50 ст. билета няма как да има редовен и качествен транспорт. Като начало да премахнат гратисчиите.
                  По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                    Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                    ...хилядите безумно набучени антипаркинг колчета...
                    Безумно?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:213.8 КБ
ID:5600823

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5600824

                    Коментар


                    • #25
                      От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      По принцип е така, ама как да стане с левче билетче?
                      Като почнете да си го плащате примерно ? Ела до Варна да видиш елементарна схема за 100% таксуване на пътниците- не помня да съм пътувал без билет в последните 10 години. При вас колко са таксуваните- пряко сили 40% Да ги сложим 50% от добра воля- къде е "левчето" на другите 50%

                      Коментар


                      • #26
                        От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                        това къде трябва да има или не ,колко струва набиването реално,колко самото колче и въобще къде е келепира го дискутирах някъде доста по рано.
                        вместо цялата тази идиотия със зоните и т.н щеше да е много по евтино да се изградят поне 10 многоетажни паркинга ,но тогава го няма тормозът на чиновника.
                        губим си времето само да спорим за глупости -бюрокрацията няма интерес от улеснение на хората.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                          Първоначално публикуван от mstef Преглед на мнение
                          Като почнете да си го плащате примерно ? Ела до Варна да видиш елементарна схема за 100% таксуване на пътниците- не помня да съм пътувал без билет в последните 10 години. При вас колко са таксуваните- пряко сили 40% Да ги сложим 50% от добра воля- къде е "левчето" на другите 50%
                          Т.е. да разбирам, че градският транспорт във Варна е на много високо ниво?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                            В Норвегия за първи път видях този знак: "2+" - прилага се при двулентово движение, където ако си сам, задължително трябва да караш в лявата лента и си стоиш там. Чакаш. До кръговото. И до следващото. Ако има повече от двама в колата, те са с приоритет и си карат в дясната лента.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pang.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5600826

                            Коментар


                            • #29
                              От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                              И 100 многоетажни паркинга да построят, паркирането там няма да е безплатно.
                              По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Общинар предлага: Глоба, ако си сам в колата

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                За теб си си прав! Но аз работя с колата в центъра и съм сам практически винаги. Такава ми е работата, без кола не мога да я свърша, не мога да натоваря като баласт още един или двама души. Какво правим тогава?
                                Ако изобщо се стигне до такаво изискване, то ще има опция и да поискат някакъв документ че професията ти изисква да караш сам мпс-то т.н....


                                Първоначално публикуван от mstef Преглед на мнение
                                А ние дето нямаме метро и/или подходящ автобус какво да правим Като разполагаш с удобен ГТ е лесно, ама 99,5% не разполагат с такъв- нас кучета ли да ни ядат Радвай се, че ти е удобно и по-евтино и дано все повече да са такива като теб, вие като слезете от колите става по-спокойно за нас дето ходим с колата на работа по принуда...

                                За най-голямо съжаление грубо казано над 80% от населението в България и то основно при по-големите градове, градския транспорт не е на ниво да не кажа че и липсва направо някъде... Затова и написах, цитирам: ...това разбира се, се отнася за хора имащи удобни спирки на градския транспорт и метрото най-вече...
                                Лично съм свидетел как съседите около мен които имат същите удобни спирки и метро, но въпреки това пак си ходят все с колите, аз питах единия съсед защо не ползва метрото а той ми каза, защото бил свикнал да ходи с колата.... без коментар
                                Последно редактирано от Еделвайс; 22-07-14, 22:58. Причина: пояснение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X