Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа Соренто-предстояща покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа Соренто-предстояща покупка

    Здравейте колеги!
    Нов съм във форума.Имам желание да си купя SUV който ще карам в по-голямата част на асфалт.Просто искам по-висока кола.След като изчетох всичко което е публикувано стигнах до заключението че моята джипка е КИА СОРЕНТО.Едно от нещата които наклониха везните в полза на този модел , че като седна на седалката се чувствам удобно/висок съм 190см.и килограми-100 иии.Имам желание да е 2006г.-2009г.За ръчни или автоматични скорости нямам претенции.До сега не съм карал кола с автомат.По всяка вероятност ще бъде дизел/предлагането е по-голямо/.
    Молбата ми е да помогнете с отговорите на няколко въпроса.Предварително се извинявам за невежеството.
    1.Има ли начин да се разберат реалните километри на колата?
    2.Кой от сервизите в София може да направи оглед и диагностика преди покупката?Ако има някои от членовете на форума който да извърши тази услуга /със заплащане/-предпочитам.
    3.Дайте ми съвет кои скорости да избера/ръчни или автоматични/-от гледна точка на здравина и обслужване.Както вече казах че не съм карал с автоматични.
    4.Направи ми впечатление че кората на двигателя на някои е чисто черна а на други е с боядисани елементи.Коя е оригиналната?
    Предварително благодаря на всеки отговорил и дал съвети.

  • #2
    От: Киа Соренто-предстояща покупка

    Последно време през сервиза минаха няколко Соренто и безброй вече Спортиджи.Имам диагностика за модела,но дали има опция да се четат реалните километри...не съм сигурен.Ако си харесваш кола от София,мога да я погледна.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Киа Соренто-предстояща покупка

      Благодаря за отговора. Някакви координати за връзка

      Коментар


      • #4
        От: Киа Соренто-предстояща покупка

        0885 477 440-Соти.
        Поздрави.
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Киа Соренто-предстояща покупка

          Мисля, че в официалния сервиз по вин номер могат да прегледат цялата история, а и техния софт май е по обширен, та може и там диагностика.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X