Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

    Здравейте приятели!
    Мисля да си закупя раница за фотоапарат която да е с две презрамки! С две думи да е много удобна за планините с техниката вътре!
    Ако може да ми препоръчате някой модел?
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

    Бюджета неограничен ли е?Ако да, Lowepro Flipside 500 AW , Lowepro Flipside Sport 20L AW Galaxy Blue . И това е сравнително елементарно.
    Последно редактирано от damon; 21-07-14, 17:33. Причина: линкове
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

      Малкое ограничен , около 200-250лв.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

        Тогава си отваряш разделите за чанти и раници на Фотос@@@@@@@ или Фотоп@@@@@@@ и си избираш според възможностите. Като кликнеш на "характеристики" ще прочетеш и какво се събира в даден модел.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Тогава си отваряш разделите за чанти и раници на Фотос@@@@@@@ или Фотоп@@@@@@@ и си избираш според възможностите. Като кликнеш на "характеристики" ще прочетеш и какво се събира в даден модел.
          Гледах ги, но няма как да ги сложа на гърба си за да ги тествам! За това попитах някой ако ползва такава дали е доволен и за какво да гледам като си я поръчвам
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

            Виж Dakine Mission Photo 25 - http://eu.dakine.com/p/backpacks/pho...sion-photo-25l Има ги и по Фото* магазините тук.

            Ако не са ги развалили в последните години, препоръчвам горещо. Тормозя една такава (модела без фото-чантичката вътре) ежедневно и без милост - в града, на път и понякога в планината от 4 години и е все още жива. Наложи се само смяна на един цип - вижда ми се нормално след целия бой, който е изяла.

            Удобното е, че с извадена вътрешна част имаш съвсем прилична раница за град и къс преход (че и борд/ски можеш да закачиш при желание) + отделен пакет с фото-екипировката, със собствен ремък. Вътрешна такава чанта ползвах за известно време да разнасям разни снимачни дреболии - здрава е и удобна, но все пак не разчитай, че при яко падане по гръб техниката ще е на 100% защитена.

            В първите няколко дена ми се струваше, че ме натиска досадно по врата, но после или раницата се намести по мен, или аз по нея - и оттогава ми е като залепена на гърба.
            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

              Също вариант е един модел на Бенро пробвал съм го и е достатъчно голям, удобен и има място за статив. Аз лично обаче харесвам повече това на Manfrotto но е извън бюджета. Има и по -малък вариант и по-евтин, но пък на мен ми се видя прекалено малък...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

                Венци ще може ли една снимка на раницата заедно с инвентара който е в нея?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

                  Съжалявам нямам я, само я пробвах. Моят избор е другата по-голямата. Но в момента я има на склад тази на Бенро и мога по всяко време да помогна да се види и пипне...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

                    Здравейте, и аз да повдигна тази стара тема, за да не отварям нова.
                    Трябва ми раница или чанта за фототехника - нормален DSLR, безогледалка и 4-5 обектива (основно твърди, относително компактни обективи). Евентуално е хубаво ако може да се закачи и статив някъде. Бюджет не съм си определил още, но ще гледам да се движа около 100-150 лв. максимум, така че вероятно ще търся втора употреба.
                    Александър

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте ми раница за фотоапарат?

                      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                      Здравейте, и аз да повдигна тази стара тема, за да не отварям нова.
                      Трябва ми раница или чанта за фототехника - нормален DSLR, безогледалка и 4-5 обектива (основно твърди, относително компактни обективи). Евентуално е хубаво ако може да се закачи и статив някъде. Бюджет не съм си определил още, но ще гледам да се движа около 100-150 лв. максимум, така че вероятно ще търся втора употреба.
                      Виж тази (Dakine Trail Photo 16L ):
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X