Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
    Зоната с белите камъни на модифициран ние бяхме втория екипаж който се усмели да я атакува стигнахме до втората врата там ни свърши времето . За толкова тежки зони е нужно повече време .
    Трябва да сложим край на тарикатското заобикаляне на врати / половин врата/ ако джипа събори колчето след преминаване през вратата с някоя от задните си гуми без значение лява или дясна нека се пише половин врата но само при положение че другите 3 са преминали през вратата.
    Не е лошо като идея ,според мен е справедливо .

    Илияне,когато машината ти е добре подготвена и адекватна на препятствията , и 5 минути са достатъчни на зона.
    Обаче когато зоната и вратите са почти невъзможни/каквито имаше дори и за теб/ се налага доста
    "инженерна " мисъл,което иска време и неколкократни атаки на вратата.

    Или пак идваме на момента за точния баланс,който не винаги успяваме да улучим ,поради най-различни фактори.Но пък от друга страна не е лошо да има състезания с различни по трудност зони .


    И още нещо .
    Как състезателите приемат идеята за каране само на зони ?
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
      И мен ме дразни това.Ще се опитаме за догодина да го избегнем.
      Не знам за вратите обаче Оги беше като склуптор на тая зона, много умело "обработваше" камъните с ГАЗ-а

      Коментар


      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

        Коментар


        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

          Коментар


          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

            Коментар


            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

              На мен със зони ми харесва . По-разнообразно е , повече джипове са едновременно на трасето и няма проблеми със огромно струпване на публика в една точка .

              Коментар


              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                Коментар


                • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                  Време е вече да напиша и аз някой ред...всичко около организацията по-приключи,а и по трасето вече няма кьораво боклуче.

                  Искам да изкажа голямо БЛАГОДАРЯ на състезателите,съдии и всички които пропътуваха толкова километри за да присъстват на нашето състезание!

                  Със Стоянчо дадохме всичко от себе си,но имахме и пропуски...но пък въведохме и нови неща които (карнетите)улесняват значително състезанието и я няма напрегнатата ситуация между състезатели и съдии в класиранията.Отпадна и затвореното трасе и никой не се оплака,че е липсвало,даже напротив.Най много сили хвърлихме за направата на трасетата за Прототипите и ги по-затруднихме за разлика от миналите години,но и това не им хареса...
                  Аз мисля,че времето за преминаване(само при прототипа) трябваше да се вдигне на 15мин. и без това бяха малко машини,но големия шеф от София каза "твърдо нье".

                  Важното е ,че има развитие и продължаваме напред.

                  Събрахме и малко парички от боба,които дарихме на Ангел от Павликени и дано по-скоро се съберат и останалите средства за операцията на момчето.

                  Благодаря ви ПРИЯТЕЛИ !!!
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                    Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                    Някой може ли да сподели снимки и впечатление за прасето, което печено прасе предостави безвъзмездно за състезанието?
                    Печеното прасенце, поне част от него:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07682.jpg
Прегледи:2
Размер:125.7 КБ
ID:5613351

                    Благодря на Кристиян за него , а казват, че било и много вкусно Жалко, че не можах да го опитам.

                    Коментар


                    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                      Ще се постараем и за Разград да има подкуп за съдиите. ;-)
                      ;-)
                      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                      Коментар


                      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                        Не се стърпях :


                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение


                        [ATTACH=CONFIG]735783[/ATTACH]

                        На Зверино сме докарали едни камичета, ще видим дали и Илиян ще го повтори това
                        Последно редактирано от Пламен Исаев; 07-11-14, 20:35.

                        Коментар


                        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                          Не се стърпях :
                          Пробвах но не беше точно така...!
                          Има време....!

                          Коментар


                          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                            Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                            Пробвах но не беше точно така...!
                            Има време....!
                            Много малко не ти достигна да го прескочиш от първият път. Но се изкефих ,че го пробва Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0937.jpg
Прегледи:2
Размер:230.2 КБ
ID:5621648Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0938.jpg
Прегледи:2
Размер:185.6 КБ
ID:5621649

                            Коментар


                            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                              Коментар


                              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2014 /20-21 септември/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X