Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо ми пращи СОто?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо ми пращи СОто?

    Абре момци , какви синергични режими , какви индукции ви гонят ?!

    "Струна" е трансформаторна машина !

    Аз имам 7-8 от почти 20 години. Като се "вкара в режим" , по звук трудно се различава от инвертор . Пее си .

    Тарга , има нещо гнило при тебе. То в момента е малко наизуст от разстояние , но ако не беше споменал , че прави "перфектен шев" (каквото и да означава това за теб) , щях да ти препоръчам малко фина заигравка с режимите . Например , без да променяш напрежението - да върнеш с една идея по-ниска скорост на тела.
    ... другия вариант е да има нещо дребно , изгоряло по платката за управление (нямам идея какво са гледали във фирмения сервиз). А третия е да пробваш с друг шланг.
    Телът (ако не е явно ръждясал) не ти е виновен . Тази машина работи "без ох" с всякакви телове , включително китайски.

    ПС. Ааааа , сетих се и още нещо - не казваш дали ползваш спрей против пръски за дюзите . Колегите те питаха по-горе. Щото по принцип СО без пръски нема.
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #17
      От: Защо ми пращи СОто?

      И това "убива дюзите за норматив" май се получава, когато не се ползва спрей или паста против пръски и залепване.

      П.П. Същото /поне при мен/ се получава и ако реша да икономисвам от газа .
      Последно редактирано от коко келеша; 19-07-14, 08:16.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #18
        От: Защо ми пращи СОто?

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение



        Тарга , има нещо гнило при тебе. То в момента е малко наизуст от разстояние , но ако не беше споменал , че прави "перфектен шев" (каквото и да означава това за теб) , щях да ти препоръчам малко фина заигравка с режимите . Например , без да променяш напрежението - да върнеш с една идея по-ниска скорост на тела.

        Точно фината заигравка с режимите имах в предвид под "капризна" ! Има най -голяма вероятност точно това да му е проблема на колегата.Иска наистина много фино" баране " на скоростта на тела или намаляване или увеличаване.
        Последно редактирано от welderargon; 19-07-14, 08:06.
        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

        Коментар


        • #19
          От: Защо ми пращи СОто?

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          И това "убива дюзите за норматив" май се получава, когато не се ползва спрей или паста против пръски и залепване.
          Ползвам разбира се. И на спрей(не ме кефи) и паста дето директно са забива човката в кутията. Пак трупа нагар яко. Еди приятел бачка с Редко, няма пасти, няма пръскачки, захранването в гаража хич го няма и пак звука е къде къде по-добър. Дюзата пълна с нагар и пак звука му е друг. В смисъл, по-добър и не пръска. Насройки съм пробвал всякакви. И с каргон не става.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: Защо ми пращи СОто?

            С мойта струна прави топчета,и пръщи гадно ,но заварките са добри,инвертора го предпочитам,далече си,инъче можеше да ги сравняваме и чоплим
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Защо ми пращи СОто?

              Преди няколко седмици и моята не работеше добре и се оказа, че проблемът е в захранващото напрежение.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                От: Защо ми пращи СОто?

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                С мойта струна прави топчета,и пръщи гадно ,но заварките са добри,инвертора го предпочитам,далече си,инъче можеше да ги сравняваме и чоплим
                Същата работа.

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Преди няколко седмици и моята не работеше добре и се оказа, че проблемът е в захранващото напрежение.
                Ще го премеря под товар и без. Да не излезе там ключа от бараката.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #23
                  От: Защо ми пращи СОто?

                  Струва ми се ,че си вкарвате няк'фи филми от научната фантастика !
                  А също на мен ми е много интересно как така :...
                  ..прави топчета,и пръщи гадно ,но заварките са добри..
                  !?
                  Вие т'ва заваряване с телоподавка хептен на майтап го карате !
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Защо ми пращи СОто?

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Все съм виждал и други струни, включително и същата като моята. Нищо общо. Някакъв тунинг-мунинг нещо не може ли да се направи. Най ме е яд като се налепят пръските наоколо. Трябва да ги стържа със секача. Как ще е ръждясала, те заминаха сигурно 50 ролки.
                    Като средство за борба с пръските освен спрея/паста за дюзи има и течност, която се нанася върху заварявания детайл и не позволява залепянето на пръските върху него. Течността се предлага готова за нанасяне, нанасянето става с пулверизатор (напр. шише от препарат за миене на прозорци). Не пречи на последващо боядисване, не се налага миене. Топчетата от пръските се махат с метла или четка. Който има интерес може да пробва, даваме мостри.

                    За пръските на конкретната машина може да се погледне и дали мотора не накъсва подаването, дали притискащата ролка не приплъзва и дали бронята на шланга е чиста от прах/стружки от тела.
                    АИГ-Заваряване ООД
                    Производител на заваръчни апарати "DEL"
                    http://www.aigwelding.com
                    0889 522 036

                    Коментар


                    • #25
                      От: Защо ми пращи СОто?

                      Като идвам към София за аргона, ще взема и такова.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Защо ми пращи СОто?

                        А бе не само течност, то има и спрейове против пръски и за детайлите http://ametist.bg/bg/product-view/80/616.html но дали това е решението на проблема !?
                        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Защо ми пращи СОто?

                          Не е решение, но помага предполагам. Като дойде ред да стържа топчета със секача се вбесявам.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Защо ми пращи СОто?

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Не е решение, но помага предполагам. Като дойде ред да стържа топчета със секача се вбесявам.
                            Аз при такива ситуации,мажа със машинно масло и топчетата просто отскачат и не залепват.И при мен се получават гадни пръски,особенно като заварявам на по-голям ток,нищо,че машината е инвертор.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Защо ми пращи СОто?

                              С масло не ми се маже, че после обикновено трябва да се боядисва. А и масло във шева???
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Защо ми пращи СОто?

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                С масло не ми се маже, че после обикновено трябва да се боядисва. А и масло във шева???
                                Не му пречи,изпарява се от температурата.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X