Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пали и изгасва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пали и изгасва

    Здравейте.Нов съм в форума и имам проблем.Вече съм собственик на Kawasaki KLF 220.Проблемът е следния,като се опитам да го запаля с дърпане много трудно пали,а като запали изгасва веднага.Утре ще купя нов бензинов филтър и свещ но,мисля че не е от това.А пък на стартер изобщо не иска да запали.
    Ако някой може да даде съвет,нека го направи благодаря предварително.
    Поздрави

  • #2
    От: Пали и изгасва

    Премери луфтовете на клапаните

    Коментар


    • #3
      От: Пали и изгасва

      Трудна работа щом пали с бутане и па не ще. Това значи, че много работи не му достигат. Свали свещта с ключ 21 или 16 и пали на контакт като си допрял свещта на главата. Ако искрата е добре, пробвай пак да ли ще запали. Повърти малко и пак свали свещта. Ако е суха, значи не стига гориво до цилиндърът. Изходът в този случай е почистване на карбуратор. Ако пък е страшно мокра и между електродите на свещта има гориво-богата смес и давене. Пак реглаж и почистване на карбуратора. Провери си и центровката. А може и да взима въздух от някъде затова на фланеца дето отива към цилиндъра го намокри и пробвай. Успех! Трудно е да ти се помогне без да знаем от къде си!
      Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 20-07-14, 16:04.

      Коментар


      • #4
        От: Пали и изгасва

        Погледни клапани !

        Коментар


        • #5
          От: Пали и изгасва

          Изчистих му карбуратора,на манивела пак пали трудно, но пали и като запали,трябва да му подавам постоянно газ,защото изгасва?Какво да правя нататък?
          Поздрави

          Коментар


          • #6
            От: Пали и изгасва

            Как се форсира? Ако се форсира добре, може само оборотите на празен ход да са ниски. Ако не-центровката и реглаж клапани. Твърде вероятно е да смуче от някъде въздух. Например гарнитурата на колектора.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X