Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

    Добре де тия украинци толкова ли са малоумни че да оставят трасета на гражданската авиация на военна зона ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
      Съгласен съм и затова вярвам, че точно този път истината ще се разбере!
      Съвпадението, че е паднал в размирен район ме кара да мисля, че е от обстрел със зенитно оръжие. Явно е нямало забрана за граждански полети над него...
      Според кореспондента на Ройтерс останките са разпръснати в кръг с радиус десетина километра. За мен това е експлозия в полет.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Само преди 3 дни, по повод сваления Ан-26, украинците обвиниха директно руснаците: С днешна дата твърдят, че днес у опълченците бил забелязан ЗРК "Бук".
        - вече няма значение кой е. Сега иди и доказвай, че нямаш сестра.

        Резултата е неиминуемо това:
        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Като гледам, руснаците ще си го отнесат по пълната програма. Че случаят е даже по-зле от корейския Боинг над Камчатка.
        По новините дават пушака от отломките още и същевременно "експертни" мнения, които вече знаят какво и как е станало.
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #19
          От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

          Вярвам, че руснаците имат добра ПВО и читави кадри, които са "на нокти" баш в този район, за да допуснат такава огромна грешка(ако са те, де)...
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #20
            От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            През 1983 г. един южнокорейски самолет "изчезна" от радарите и руснаците категорично нямаха нищо общо - така дълго време се тръбеше по соц-вестниците.
            За дългото време си съчиняваш. Отделен въпрос е, че PR-ът на СССР винаги е бил зле. Не че имаха много шансове срещу кампанията, която се разгърна тогава.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
              Защо украинското РВД ( ръководство въздушно движение) е дало коридор над зона с военни действия ? или пилотите са се отклонили ??

              ( дори и старите 76 мм зенитни установки от виетнамската война водят бой на 14 км, при късмет и хубаво време и на 16-18 км. ) Всеки който е провеждал занятия на Шабла ги знае тези неща.) А граждански самолет да се свали не е и нужда по висока технология.
              Бил съм два пъти на Шабла(зимна и лятна, както си му е редът), но нашите зенитни оръдия мятаха до 6км. само(а бяхме на гръцката граница)!Ама какъв калибър бяха не помня, защото бях свързочник...Но мисля, че грешиш много с височината на стрелба-и немските 88мм. зенитни оръдия не мятат толкова, а и 14-18км. височина е непостижима за зенитно оръдие-или греша?
              Последно редактирано от mbenz; 17-07-14, 18:55. Причина: допълнение
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #22
                От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Според кореспондента на Ройтерс останките са разпръснати в кръг с радиус десетина километра. За мен това е експлозия в полет.
                Ако е така си е взрив по време на полет, няма спор. Дано не е заложена бомба в самолета, която да се взриви точно където трябва-нищо не може да ме учуди вече в тоя свят!
                много автомати-слаби резултати!

                Коментар


                • #23
                  От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                  Говорител на опълченците е обявил официално че не разполагат с оръжия способни да достигнат самолета, и че това е работа на украинците.

                  Според информация на ИТАР-ТАСС обаче в края на юни опълченците са "взели под контрол" цяла ПВО част със ЗРК Бук. Сега работата наистина опира до кой има сестра и кой няма, зер и двете страни имат ЗРК Бук...
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                    Двете страни имат, ама дебила Гиркин вече се похвали, че са свалили украински самолет, имат си и видео... Наиграха се, дебили...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:640x351.jpg
Прегледи:1
Размер:27.3 КБ
ID:5600067

                    Коментар


                    • #25
                      От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                      от 29.06.2014 г. - Важным событием последних суток стало взятие под контроль Новороссии зенитно-ракетного полка, что может позволить обеспечить бесполетную зону над Донбассом.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #26
                        От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                        Украински ИЛ-76 е бил близо до падналия Боинг. Кого ли са целили?
                        http://www.gazeta.ru/social/news/201..._6318933.shtml
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #27
                          От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                          Бил съм два пъти на Шабла(зимна и лятна, както си му е редът), но нашите зенитни оръдия мятаха до 6км. само!Ама какъв калибър бяха не помня, защото бях свързочник...
                          Е аз бях редник, оператор на РПК ( Радио приборен комплекс ) с 4 Шабли и не знам си още там. Това е дето седиш на едно метално столче в един Урал пред един екран и по слушалките ти дават сектор и цел за прихващане от командването. Захваща се целта, задава се код за надземно радио запитване( свой чужд), докладва се резултата, ако се получи заповед за огън отвън натискат педалите, но прицела сме го направили ние.Така че за две години сме оттренирали на всякаква самолети. Извън тренировките, бяхме базирани в с.Бояново на бойно дежурство. Та знам горе долу как работи системата на ПВО. Малко преди да се уволня стана ракетно поделение, после го закриха.
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар


                          • #28
                            От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                            Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
                            Двете страни имат, ама дебила Гиркин вече се похвали, че са свалили украински самолет, имат си и видео... Наиграха се, дебили...

                            [ATTACH=CONFIG]726647[/ATTACH]
                            Междувременно успях и аз да плесна един скрийншот секунди преди да го промени и да остави само първия ред. Някой май си вкара много здрав автогол.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #29
                              От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                              https://twitter.com/vesti_kpss/statu...26313831792640
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10402534_558298974281761_6073068648620660926_n.jpg
Прегледи:1
Размер:20.3 КБ
ID:5600069

                              Коментар


                              • #30
                                От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                                Междувременно успях и аз да плесна един скрийншот секунди преди да го промени и да остави само първия ред. Някой май си вкара много здрав автогол.
                                Тука си стои: http://www.pravda-tv.ru/2014/07/17/70781
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X