Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes R320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

    Първоначално публикуван от Petar84 Преглед на мнение
    Както сте го подкарали може и Линкъл Навигатор има 1 екземпляр 2005г, 19500лв но не съм го гледал още
    Ако смяташ, че можеш да изхраниш Навигатора или Ескалейда- чудо са..за по-големи удобства дума да не става..
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

      Какво ще кажете за Диско 3, един колега го е споменал , 7 местен. Днес имахме път към Сандански, та минахме през Дупница, спряхме на една автокъща да метна око на едно ТЛК, та жената видя едно Диско HSE, добре изглеждаше отвън, но ме притесни че от P на R и от P на D превключваше с удар, което според мен не трябва да е така. По принцип ме интересува комфорта при каране на дълги разстояние, да не усещам всяка една дупка в г**а си, и да е стабилно при скорости 120-150км/ч, доколкото четох за Диско 3 комфорта на дълъг път бил един от най-добрите в класа 4х4.

      Коментар


      • #18
        От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

        И аз като тебе търся нещо,,джипоподобно" . Верно изискването за 6-7 места не е приоритет,но не бих отказал такава в слу4ай ,че попадна.
        За Р класата на Мерцедес. В Сливен имаше такава. Като идея ,тези коли са новост и никоя друга марка не предлага подобно изобретение. Купето тежи 2 тона . Допускам,че е удобна за дълъг път за 4 възрастни пътника + 2 деца. Имам съсед с такава Рка. Ще го питам. По този повод се обърнах и към мой съученик ,който кара Мерседес дълги години и винаги попада на отлични коли......въздържа се в оцените за нещо за което няма опит. В британски издания тоя модел го оплюват....не било ни кола,ни СУВ ,ни джип . Друго си било Ровъра.....обяснимо. В ютуба има доста клипове за тази кола и ми изглежда великолепна като идея. Даже и не позвъних за Р ката ,обсебен от подозрителност натрупана от други коли и джамбази относно колометрите .
        Може в случая с тази Р ка и да не съм прав ,защото нито дори съм питал ,па камо ли я гледал.
        провери в Youtube mercedes R 280 . клиповете на руски. Окачването мое и да не е пневматично.

        За другите ти цели се въздържам .
        пс
        Харесахме Санта фе .........отказахме се от няколко за сега. Ще потърся и в София и за други марки.
        Може и пък да се видим случайно около някое ,,джипоподобие" .
        Желая Ви успех

        Коментар


        • #19
          От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

          Първоначално публикуван от Petar84 Преглед на мнение
          Какво ще кажете за Диско 3, един колега го е споменал , 7 местен. Днес имахме път към Сандански, та минахме през Дупница, спряхме на една автокъща да метна око на едно ТЛК, та жената видя едно Диско HSE, добре изглеждаше отвън, но ме притесни че от P на R и от P на D превключваше с удар, което според мен не трябва да е така. По принцип ме интересува комфорта при каране на дълги разстояние, да не усещам всяка една дупка в г**а си, и да е стабилно при скорости 120-150км/ч, доколкото четох за Диско 3 комфорта на дълъг път бил един от най-добрите в класа 4х4.
          Категорично не трябва да чувстваш удари при превключване !Иначе е удобен за пътуване.А и зависи какво разбираш под комфорт. В завоите се люлее. Скорости до 150 не са му никакъв проблем.При 170км/ч мотора е на 2700 оборота.
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #20
            От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

            Избора е направен, XC90 - 2007г, 4.4i V8, 6-степенния автомат, минал преглед в Мото Пфое, реални 110000км - купувана и обслужвана изцяло в МП. Снимки малко по-късно.

            Коментар


            • #21
              От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

              Честито!
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #22
                От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                Първоначално публикуван от Petar84 Преглед на мнение
                Снимки малко по-късно.
                Със здраве да си я караш и ядове да нямаш с нея , но да знаеш без снимки не се признава !

                Коментар


                • #23
                  От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21401959046322260_2.jpeg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5601163
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21401959046322260_4.jpeg
Прегледи:1
Размер:38.2 КБ
ID:5601164
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21401959046322260_6.jpeg
Прегледи:1
Размер:30.0 КБ
ID:5601165

                  Утре ще пусна още снимки

                  Коментар


                  • #24
                    От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                    честито и да почерпиш

                    Коментар


                    • #25
                      От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                      Първоначално публикуван от Petar84 Преглед на мнение
                      Избора е направен, XC90 - 2007г, 4.4i V8, 6-степенния автомат, минал преглед в Мото Пфое, реални 110000км - купувана и обслужвана изцяло в МП. Снимки малко по-късно.
                      Има драма с този модел и точно този В8 мотор монтиран напречно.
                      Драмата е със автоматичната скоростна кутия която се чупи много защото не е останало много място в коша за нея от големия мотор..
                      Дано да нямаш проблеми
                      Честито и от мен
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • #26
                        От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        ...този В8 мотор монтиран напречно...
                        Това решение, особено за СУВ..
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #27
                          От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Има драма с този модел и точно този В8 мотор монтиран напречно.
                          Драмата е със автоматичната скоростна кутия която се чупи много защото не е останало много място в коша за нея от големия мотор..
                          Дано да нямаш проблеми
                          Честито и от мен
                          Доколкото знам повече проблеми прави 4-степенния автомат на Айсин който го слагат на 163-коньовите дизели, 6-степенния е по-малко проблемен въпреки оставането почти никакво място в коша за нея.

                          Коментар


                          • #28
                            От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                            Днес най-насетне се сдобих с колата, след 2 часа в КАТ даже успях да оправя и талона. Както обещах и снимките:


                            С ключа в ръка



                            Муцуната.



                            Отпред.



                            Изотзад.



                            Отвътре.

                            Коментар


                            • #29
                              От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                              Да Ви е честита, много да Ви радва!
                              Баща ми от 7 години кара ХС 90, вече второ, но дизели.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                                Лек ъпдейт по темата, ремонт на скоростите с добре прикрит проблем , при топло време проблема го няма, при студена кутията приритва, буксува, при под 0градуса отказва да включи преди колата да загрее до 60градуса. Другата седмица трябва да е готова - диагнозата си беше тоталка - хидроблок + торк.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X