Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes R320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes R320

    Здравейте,

    Надявам се да успеете да ми помогнете в дилемата. Спрели сме се на 7-местни джипоподбни около 2006-2008г. Спрели сме се на горните екземпляри, като на жената най и допада Субаруто и Р-класата на Мерцедес, бога ми търсих ли, търсих нищо не намерих за Р-класата като мнения от ползватели в България. Да ми кажете нещо повече за Субаруто, освен че разхода му е висок

    Моя фаворит беше ТЛК120 но бюджета не стига за 7-местно ТЛК.

  • #2
    От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

    Здравей,
    Аз съм на подобен хал и разучавам 7-местниците 4 х 4 доста време.

    1.Трибеката е американско субару мислено за тамошните пазари.
    Ако го вземеш ще съжаляваш, нищо японско няма в него.
    Дизайна дори и не го коментирам.
    2. Командера - не знам нищо за него, май няма бавни скорости, не съм сигурен дори дали е фултайм.
    3. Волвото е най практичното с най голям обем от всите и мисля най надеждното ако е с Д5 мотора
    4. Мерцедеса мисля не е в категория СУВ а си е ван.
    Поздраави
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

      Аз минах през това търсене и през една ТЛК100, която се наложи да продам защото ми се отвориха други разходи.
      Волвото. Най-голямо, най-удобно, най-практично, най-икономично.
      За надеждно - всичко е късмет в живота.
      TLC 200 V8
      TLC LJ79
      Toyota Prius2

      Коментар


      • #4
        От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

        Първоначално публикуван от Petar84 Преглед на мнение
        Моя фаворит беше ТЛК120 но бюджета не стига за 7-местно ТЛК.
        Много правилен фаворит ! Потърси отново- спаднаха цените, дори да е малко по-стар от другите марки по-нови, които гледаш- заслужава си !

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        1.Трибеката е американско субару мислено за тамошните пазари.
        Ако го вземеш ще съжаляваш, нищо японско няма в него.
        Подкрепям ! Излагация за Субару е Трибеката !
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

          За около 20000лв не може да се намери ТЛК120, а Subaruto толкова ли е зле всъщност?

          Коментар


          • #6
            От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

            Първоначално публикуван от Petar84 Преглед на мнение
            ..а Subaruto толкова ли е зле всъщност?
            Толкова..Погледни и ТЛК 100, гледам има ги по 20-ина, а 120-ки по 23-24к.
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #7
              От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
              Здравей,
              Аз съм на подобен хал и разучавам 7-местниците 4 х 4 доста време.

              2. Командера - не знам нищо за него, май няма бавни скорости, не съм сигурен дори дали е фултайм.
              Jeep Commander е с най-добрата full-time 4x4 система на Jeep с бавни, три електронно-самоблокиращи диференциали, рама и т.н.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                Мерцедеса не е ли 6 местен?
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #9
                  От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                  Пропуснал си най-хубавата 7 местна кола-Додж Джърней

                  Коментар


                  • #10
                    От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:comander.jpg
Прегледи:1
Размер:63.1 КБ
ID:5600137
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Jeep Commander е с най-добрата full-time 4x4 система на Jeep с бавни, три електронно-самоблокиращи диференциали, рама и т.н.
                    A къде са бавните?
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #11
                      От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      A къде са бавните?
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1-1.jpg
Прегледи:1
Размер:51.7 КБ
ID:5600150
                      WG 2.7 CRD

                      Коментар


                      • #12
                        От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                        XC90 - познавам двама човека, които имат/ха такива единия година и нещо след като го купи нов го продаде, защото не му оправда очакванията, купи си Трибека. Другия след няколко ремонта на скоростите седи като паметник, пак купуван нов.
                        Трибека на мен лично ми допада, но пък друг приятел счупи мотор (не тоя с XC90) и го продаде за бе пари. Кола поддържана от 0 км до 180к, без газ метан или нещо друго, което да скапе двигателя. За мен не е нормално и то толкова хвалена марка, която се прави в САЩ и Япония само.
                        Мерцедес R e ван на базата на S и е доста солен за поддръжка. Ако нещо не случиш цената за ТЛК 120 ще ти се стори доста оправдана в последствие. Ако ще е мерцедес по добре ML.
                        7-местните джипове не са чак толкова много, а и да се препоръча нещо разумно за разумни пари не е лесно.
                        ТЛК 120 за мен е абслютен фаворит!

                        Коментар


                        • #13
                          От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                          Диско 3 ?
                          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                          Коментар


                          • #14
                            От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                            Днес ходих да гледам 2 Командера - първия не му загасна "Check Engine" лампата, според пича на който е колата било от горивния филтър, което мен ме съмнява ще я водя на диагностика др.седмица; другия беше очукан от градушката, оборотите му играеха и т.н, отпада от класацията.

                            Коментар


                            • #15
                              От: 7-местник до 20000лв - Subaru B9 Tribeca/ Jeep Commander/ Volvo XC 90 / Mercedes

                              Както сте го подкарали може и Линкъл Навигатор има 1 екземпляр 2005г, 19500лв но не съм го гледал още

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X