Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

    Здравейте,
    ще помоля за малко информация, имам кавазаки 750 грешката която ми показва е:
    на таблото където показва дали дали само на задно предавани или е в режим 4*4
    тези двете индикаций се сменят непрекъснато и преди ми се е случвало и ми струваше че е когато едната гума ми е мека
    последния път наистина имаше спукана гума оправих я подкарах го но след 2 - 3 километра пак показва грешката въпреки че гумите са наред
    благодаря предварително!

  • #2
    От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

    Пробвай да видиш дали е зацепено предното предаване , ако не е ,а показва че е значи проблема би трябвало да е моторчето на предното предаване, там има едни ключета, не знам какво би ти показало ако изкл. буксата на предния диференциал.

    Коментар


    • #3
      От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

      на диференциала ли се намира това ключе

      Коментар


      • #4
        От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

        в самия мотор който превкл. 2х2 и 4х4 ,черна кутия

        Коментар


        • #5
          От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

          Може проблема да е в ключа за включване 2х4 . Той е по лесен за демонтаж почни от него.

          Коментар


          • #6
            От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

            Съгласен съм за ключа!

            Коментар


            • #7
              От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

              през уйкендът го пробвах на пясък задното и 4*4 си работят но ми се струва че при спустане без газ преди имаше задържане а сега сякаш го няма това задържане

              Коментар


              • #8
                От: ПОКАЗВА ГРЕШКА НА ATV Kawasaki 750

                колега аз имам Кавазаки квф-360 и на мен на таблото ми има една лампа която като включа на 4*4 трябва да свети постоянно но

                като карам започва да мига постоянно няма значение дали съм на 4*4 или не съм и както започва да мига така и спира
                от начало си мислех че като влизам в по дълбоки води се мокри от някъде моторчето /belt actuator/ което тества ремъка и за това ми святка тази лампа но сега вече започна да мига и когато не съм го мокрил въобще

                Вече започнах да си мисля че е от ремъка , като започне да се износва и затова да започва да мига тази лампа - може и при теб проблема да е съшия
                дано съм ти бил полезен с нещо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X