Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся помощ за Мартинчо !

    Все пак от ЧЕЗ отговориха доста бързо, любезно и...отказаха

    Уважаема госпожо *************,

    Във връзка с получено писмо на електронната ни поща, относно бял щъркел, изграждащ гнездо върху работещ стълб от електроразпределителната мрежа на адрес: гр. София, ул. „Яшарица“ № 23, бихме искали да Ви уведомим следното:
    „ЧЕЗ Разпределение България“ АД има практика да монтира метални платформи само в случаите, когато има реално изградени щъркелови гнезда, които са рискови, или по предписание от контролни органи. При поставяне на платформа е необходимо поне 1/3 от масата на гнездото да се премести, за да бъде заселено отново. Обръщаме внимание, че дейности по укрепване, преместване или повдигане на щъркелови гнезда се извършват само в периода от 01 септември до 01 март, когато белите щъркели са извън нашата страна.
    Към момента „ЧЕЗ Разпределение България“ АД не може да предприеме дейности по укрепване на гнездо, което е в процес на изграждане. Същото ще бъде под наблюдение от специалисти на електроразпределителното дружество, като при необходимост ще бъдат предприети действия и мерки за обезопасяването му в горепосочения разрешителен период.
    Благодарим Ви, че избрахте да се свържете с нас на електронен адрес:
    zaklienta@cez.bg.

    С уважение,
    Дирекция „Обслужване на клиенти”
    ЧЕЗ България ЕАД
    0700 10 010
    www.cez.bg

    Коментар


    • #47
      От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

      Цвети, нали колегата Иво Томов писа че може да съдейства относно ЧЕЗ, имаш ли инфо и развитие от негова страна?

      Коментар


      • #48
        От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

        Що му се месите в живота на Мартинчо? Може това да му е номера - прави се, че бачка, примамва компаньонки и после - кой от къде е... Пък може и да е гламав... Природата си знае работата.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #49
          От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          ...Природата си знае работата.
          За това ли напоследък така упорито ни напомня че ние не си я знаем...

          Коментар


          • #50
            От: Търся помощ за Мартинчо !

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            ..Миналата година си намери мацка и успя за известно време да я излъже...що секс падна на върха на стълба...
            Леле, ако бях на неговото място - на върха на стълба, секса щеше да ми е последното, дето щеше да ми мине през ума...

            Преди да падна, де..

            Добре, че не съм щъркел.

            Коментар


            • #51
              От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

              За помоща която аз предложих ,още нямам отговор.
              Ще пиша веднага като имам резултат.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #52
                От: Търся помощ за Мартинчо !

                ОК! Докато чакаме, мислим и търсим начин

                Коментар


                • #53
                  От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                  Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                  За това ли напоследък така упорито ни напомня че ние не си я знаем...
                  Позна от едно, браво!
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся помощ за Мартинчо !

                    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                    ОК! Докато чакаме, мислим и търсим начин
                    След 28 дни ще си тръгне за Африка, не го мислете толкоз.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                      Да, и се надявам като се върне напролет, вече да си има стойка, върху която най-накрая да си направи гнездо

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                        Тъй, да кажа какво измислих...
                        Явно в ЧЕЗ хвърлят много ресурс само за да измислят как да НЕ свършат нещо. В случая с Мартинчо подходиха по същия начин. За това си мисля, че като ми хлопват под носа парадния вход, нищо не ми пречи да се намърдам през задния...
                        Има няколко варианта за действие, но за целта стойката трябва да е готова и да чака подходящия случай. А такива в нашия квартал има в изобилие през есенно-зимния период. Много често тока спира поради някакви дребни аварии. Много често идват аварийни групи и обикалят и по нашата улица. Имам ли я стойката приготвена, все някоя от аварийните групи ще откликне. Има много различни варианти за мотивация. Важното е да има стойка на стълба до пролетта и да бъде монтирана от хората от енергото за да не стане от играчка- плачка.
                        Та, в тази връзка ще може ли някой да се справи с тази стойка по схемата, качена в началото на темата. Тази схема е с точни размери. Мисля си, че може малко да се опрости, но да се ползват диаметъра на малкия пръстен и дължината на вертикалните профили /за да е достатъчно високо над жиците.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                          Ако не се намери някой в София ще действаме от Пловдив, на мен тази и другата седмица са ми трудни .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                            Добри новини,ЧЕЗ ще сложат рамката за гнездото .
                            Cveta68 моля те даи ми ,улица,номер,тел. за контакт.
                            Поздрави.
                            P.S. Може и без телефон,но някакво точно определение за мястото на Мартинчовият стълб.
                            Нещата в ЧЕЗ стават бавничко ,но мисля че до краят на седмицата Мартин ще има нова къща.
                            Моля инфото за стълба го пусни на i.tomov@usa.com за да препратя по лесно.
                            Последно редактирано от Иво Томов; 28-07-14, 17:10.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                              Благодаря Иво!!!!
                              Изпращам веднага данните на ЛС!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся помощ за щъркелчето Мартинчо !

                                Може ли на меила..?
                                Е,няма проблем ,важното е да свършим работа.А и още не са го направили.
                                i.tomov@usa.com

                                ЧЕЗ си имат скари за гнездата,и ще доидат с човек от екологията .
                                Последно редактирано от Иво Томов; 28-07-14, 17:35.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X