Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

    Така все още нямам застраховки , отивам да плащам и се оказа, че защото е 17 годишна нямало доверен сервиз . Някой да сподели ако е застраховал кой застроховател предлага доверен сервиз за "нови" джипки.
    Jeep ZJ 5.9

    Коментар


    • #17
      От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

      Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
      Така все още нямам застраховки , отивам да плащам и се оказа, че защото е 17 годишна нямало доверен сервиз . Някой да сподели ако е застраховал кой застроховател предлага доверен сервиз за "нови" джипки.
      HDI но и там е малко чрез познат схемата, но пък работи безотказно
      Всички застрахователи се дърпат при коли на над 12г, някъде става с доплащане другаде изобщо не става.
      Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
      Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

      Коментар


      • #18
        От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

        Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
        Така все още нямам застраховки , отивам да плащам и се оказа, че защото е 17 годишна нямало доверен сервиз . Някой да сподели ако е застраховал кой застроховател предлага доверен сервиз за "нови" джипки.
        Не знам дали ще намериш читав.
        п.с. Що ли личните ми коли са все над 10г.? С това дето съм спестил от Каско - ще си купя още няколко.

        Коментар


        • #19
          От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

          Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
          Така все още нямам застраховки , отивам да плащам и се оказа, че защото е 17 годишна нямало доверен сервиз . Някой да сподели ако е застраховал кой застроховател предлага доверен сервиз за "нови" джипки.
          При 17 годишно возило, еле пък жипка забрави за доверен сервизНо пък и не е болка за умиране, така че споко!
          Аз с мойте все над 20 годишни МПС-та успявам да добавя 20% над стойността по Шваке за добър външен вид и цялостно състояние
          Последно редактирано от mbenz; 17-07-14, 18:32. Причина: допълнение
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #20
            От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

            Армеец дава следната възможност:
            "Леки МПС над 12 до 15 години и застрахователна сума над 8 000 лв. могат да се отремонтират в доверен сервиз, ако при сключване на застраховката е начислено завишение на премията в размер на 10%."
            Но нашите няма как да се класират...
            ZJ 5.9 (x3.5)

            Коментар


            • #21
              От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

              Честито! Тепърва ти започва кефа...

              Коментар


              • #22
                От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                Честито и от мен, да постнеш снимки на звяра, с този мощен двигател под капака ще ти се вдига адреналина

                Коментар


                • #23
                  От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                  Всичко е уредено за утре КАТ и застраховки и тн. нали сме в БГ все пак . Утре засядам от 7:30 в КАТ
                  След табелите ще има фотосесийка, нали съм си фотографче
                  Jeep ZJ 5.9

                  Коментар


                  • #24
                    От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                    Първоначално публикуван от АлКБ Преглед на мнение
                    Много странно, за по-новият модел прозореца в Кобра е 120лв китайски естетвено
                    119 лв.

                    Коментар


                    • #25
                      От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                      Няма по щастлив човек от мен . Правилния Жийп правилния мотор просто нямам думи. Благодарности на Димата и Дядо Владо за бързата реакция . Няма нищо фрапантно за оправяне, по скоро стандартни неща .
                      Дядо Владо ми качи адреналина лекинко, като ми показа по разни "бабунки" що е то Гранд. А всъщност Аз само питах - "А тука сигурен ли си, ама как така, ама тука май ....." .
                      Ето няколко снимки:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10397227_551794631609855_1351755167292625342_o.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5600155Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10497085_551794878276497_609544998889260778_o.jpg
Прегледи:1
Размер:59.1 КБ
ID:5600156
                      Тук до вярната (бивша) евридейка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10406572_551795618276423_1468278815631979402_n.jpg
Прегледи:1
Размер:210.1 КБ
ID:5600157
                      Jeep ZJ 5.9

                      Коментар


                      • #26
                        От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                        Готин Jeep имаш. Поздравления и само приятни емоций

                        Коментар


                        • #27
                          От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                          Всичко най-добро и от мен!!!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                            Честито и от мен!
                            Ако все още държиш на Каско, ми драсни на лични да не правим реклами.

                            Коментар


                            • #29
                              От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                              Честито колега!
                              Ако нещо мога да помагам казвай!
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • #30
                                От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                                Немога да сляза от това чудо , верно клати като за световно сръвнено с компакта, но кефа е уникален. Днес пробвах един маршрут в Костинброд през реката та до моето стопанство за по пряко и останах потресен от лекотата. Този мотор с автоматика е като сладка песен, направо не ми се вярва. Покарах го малко и натъмно, значи всичко изписано че фаровете неставали по форумите са пълни глупости. Амбиента вътре е супер ненатрапчив, но всичко се вижда . Само не ми свети селектора на автомата, но не е болка ще го погледна сигурно е крушка
                                Като цяло май последваща стъпка след обслужването, ще бъде поокротяване малко на това клатене, че като возя хора почва да им се сгажда . Усещането за нестабилност го тествах, еми лъже люлянето доста, пробвах остри завой пробвах бързи премествания седи си в пътя и не мърда.

                                ПС. Моля за съвети как да премахна люлянето максимално без загуба на комфорт? Разбира се и в разумни ценови граници, че разгледах афтермаркета и ми се зави свят . ПО подразбиране започвам да си мисля за амортесйори и пружини, но колкото повече чета толкова повече разбирам, че не ми е ясно това окачване .
                                Последно редактирано от бубата; 20-07-14, 01:21. Причина: допълнение
                                Jeep ZJ 5.9

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X