Здравейте, можете ли да ми кажете от къде мога да се сдобия с карти, съдържащи данни на имотите?
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Карти с данни за имотите
Свий
X
-
От: Карти с данни за имотите
Колега колега тези карти са строго секретни
Този който владее тези данни може да направи купища пари
И ги правят...
А народа лапа мухи......К мирной жизни не пригоден.
Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157
-
От: Карти с данни за имотите
Въпросът е мнооого общ. Конкретизирай землище, местност и т.н. Каква е целта на занятието?? Принципно информацията е достъпна като графика, регистъра на собствениците - не.По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!
Коментар
-
От: Карти с данни за имотите
В още работещия icadastre.bg и наследилия го сайт kais.cadastre.bg има платена услуга "координати на върховете". От този форум научих за няколко конвертиращи програмки, които обръщат тези геодезически координати в географски (GPS) такива. Горе-долу върши работа за откриване на даден имот, ако искаш да го посетиш , но за трасиране на граници, опъване на огради - не става. Подобен сайт има и Министерството на земеделието - на възстановените земеделски земи, със същите функции."An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill
Коментар
-
От: Карти с данни за имотите
икар също не вярвам да са го затворили, има си всичко.
Коментар
-
От: Карти с данни за имотите
https://kais.cadastre.bg/index.seam
С безплатния достъп можеш да разглеждаш границите на имотите, ако им знаеш съответния идентификационен номер, както и да видиш каква е площта и какво е предназначението.Ние не сме неутрални!
Коментар
-
От: Карти с данни за имотите
Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнениеВ още работещия icadastre.bg и наследилия го сайт kais.cadastre.bg има платена услуга "координати на върховете". От този форум научих за няколко конвертиращи програмки, които обръщат тези геодезически координати в географски (GPS) такива. Горе-долу върши работа за откриване на даден имот, ако искаш да го посетиш , но за трасиране на граници, опъване на огради - не става. Подобен сайт има и Министерството на земеделието - на възстановените земеделски земи, със същите функции.
Жокерите са сгради, пътища, стари/нови огради. Ако се заиграеш с конкретен имот и с програмки можеш да докараш точност +/- 0,5 метра.
Трасиране с точност- само от геодезист.
Икар и Каис си работят паралелно. Новото е по - приятно за окото но по- неудобно за работа.Sent from my Nokia s fenerche
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар