Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регулиране лаисните на покрива на CR-V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регулиране лаисните на покрива на CR-V

    Ехо,дали това чудо подлежи на натягане и реглаж по някакъв начин.Моите след обилно товарене с ламперия,гипсокартон-/10-платна/,по два велосипеда и почнаха да тропат.Тропат в предната част тази над колонката на предните врати и то не където лаисните се захващат за тавана на автомобила,ами там където се снаждат една за друга.Малко го пообърках,ама ще кача снимки да покажа,това от натоварване ли е или може да се натегне по някакъв начин.Някой да е правил такова.Хайде да си поначешим езиците иначе ми е лесно да я бодна у сервиза и да кажат кво и е!Нека пък и ние малко се подрачим.
    За сега съм го решил временно-омотах го обилно с тиксо и не лопа!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

  • #2
    От: Регулиране лаисните на покрива на CR-V

    Не съм го правил, ама ... ти можеш да пробваш
    Разглобявал съм ги и няма нищо за натягане.
    Имаш поне 2 варианта - тиксото, дето си го омотал отгоре на тръбата, го махаш и го намотаваш вътре в тръбата, т.е. на стойката, и после набиваш тръбата.
    Другия вариант е да сплескаш края на тръбата за да влезе стойката стегнато.
    ...
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #3
      От: Регулиране лаисните на покрива на CR-V

      Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
      Не съм го правил, ама ... ти можеш да пробваш
      Разглобявал съм ги и няма нищо за натягане.
      Имаш поне 2 варианта - тиксото, дето си го омотал отгоре на тръбата, го махаш и го намотаваш вътре в тръбата, т.е. на стойката, и после набиваш тръбата.
      Другия вариант е да сплескаш края на тръбата за да влезе стойката стегнато.
      ...
      Бат Краси правилно си ма разбрал.Не писах по рано,защото успях нагледно да видя лайсните как изглеждат отвътре,на голо без декоративната пластмаса отгоре.И познай как.Не съм ги разглобявал бе-е-е-е.Града ги очука,баси града валя в София,като яйца и от време на време като ябълки,колкото юмрук,Но не на хондата ,а на Тойотата от подписа ми.Предполагам на Хондата са по същия начин.Сега обмислям един вариант,да им пръсна малко монтажна пяна и да се затегнат,иначе с тиксото е бомба и не лопа.Три дена са разправям сега със застрахователи,бе страшно беше бре!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X