Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Mercedes ML 270

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения за Mercedes ML 270

    Идеална разбивка е направил колегата Ачо. Въпреки, че общо сумата на разходите през годините не е малка, с оглед на това, което е описано да е сменявано, очевидно автомобила може да мине за доста безпроблемен. То ако тръгнем в тази посока, т.е. да правим разбивки на парите, които даваме и сме дали през годините за доста по-обикновени коли, пак може да стигнем до извода, че доста сме се набутали.
    SUV

    Коментар


    • #17
      От: Мнения за Mercedes ML 270

      Излиза,че като изключим рутинните разходи и консумативите,постоянно оплювания МЛ 270 няма нищо чупливо и трошливо.
      Grand Cherokee WJ
      Dodge Caliber
      E 430 4-matic-T(S210)
      GLK

      Коментар


      • #18
        От: Мнения за Mercedes ML 270

        ...Адмирации и от мен за маниакално описания пост.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • #19
          От: Мнения за Mercedes ML 270

          Отговор от мои приятел карал такъв 5г,и 120 000км.По здрава кола не съм карал,питах го защото и аз се бях спрял на такъв или бензинов,но понеже не харесвам много дизел си взех бензин.Тук много колеги ги плюят мл но повечето само са се возили в такъв,и са чули.А W164 320 ЦДИ дават дефект в егер клапата.
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • #20
            От: Мнения за Mercedes ML 270

            Много мразя като се оплюва някой автомобил, ей така за спорта,само да си пишем. Значи аз имам МL270cdi 2003год. от 3 год.,доста автомобили съм притежавал и по здраво нещо не съм имал. Колата се кара постоянно в града от жена ми и всяко извънградско пътуваме с нея.С чип е откакто я имам,не се пази много много от дупки и бордюри както се досещате и няма чупене.Като ремонти освен консумативи,едни вътрешни накрайници и висящ лагер друго май не съм пипал.Доста е проходим-изпитано.

            Коментар


            • #21
              От: Мнения за Mercedes ML 270

              Здравейте колеги , аз карам МЛ 270 цди и не споделям мнението че е проблемен автомобил. Като го взех имаше проблеми с ABS който отстраних и обичайните за CDI проблеми с дихтунгите на дюзите. Като недостатък мога да изтъкна че предницата не е от най издръжливите но то това си е от нашите пътища. Иначе мнението ми е че е доста добра кола и надеждна, това е на база 3 години и 80 000 километра.
              Големите мъже си играят с големи играчки

              Коментар


              • #22
                От: Мнения за Mercedes ML 270

                Интересувам се с включени бавни средния диф блокира ли се механично?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X