Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за дълги преходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип за дълги преходи

    Здравейте колеги ,
    голям съм почитател на американските джипки и си търся нещо голямо и бензиново/евентуално ще се газифицира/.
    Ще се кара само надълго , офроуд почти няма да се вози търси се повече да е надежден и лесен за ремонт.
    За сега единствено съм гледал един събърбан но може и нещо друго да предложите , до към 15 хиляди български лева.

    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...rt=ALSO_EXPORT
    Това по горното как ви се струва?

  • #2
    От: Джип за дълги преходи

    че той дори не е 4х4,в такъв случай по-добре някакъв нормален евро-японски ван,хем ще върви добре,хем ще гори в пъти! по-малко...

    Коментар


    • #3
      От: Джип за дълги преходи

      И къде ще се кара?
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: Джип за дълги преходи

        Ако ти харесва Събърбана и можеш да го изхраниш- взимай- като хол е , а погледни и Тахо..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          От: Джип за дълги преходи

          Това с липсата на 4*4 съм го пропуснал , иначе ще се кара когато си се прибирам за България и през почивните дни . За през другото време си имам малолитражка дето души бензина.
          От евро вановете не успях да си харесам нищо но може би заради липсата на по-големи бензинови двигатели а и звука на в8 неповторим е . Напоследък любима дестинация са ми езерета около Мондзее и ми трябва нещо да хване повечко багаж от сегашната ми шкода.

          Коментар


          • #6
            От: Джип за дълги преходи

            Това с липсата на 4*4 съм го пропуснал , иначе ще се кара когато си се прибирам за България и през почивните дни . За през другото време си имам малолитражка дето души бензина.
            От евро вановете не успях да си харесам нищо но може би заради липсата на по-големи бензинови двигатели а и звука на в8 неповторим е . Напоследък любима дестинация са ми езерета около Мондзее и ми трябва нещо да хване повечко багаж от сегашната ми шкода.

            Годишният ми преход няма да е много голям , има няма 6-7хиляди км и то със зор основно защото работя като шофьор и гледам свободното ми време да е извън колата.

            Коментар


            • #7
              От: Джип за дълги преходи

              Такъв модел става за дълги пътувания в Щатите. За Европа едва ли е най-удачното решение. Виж колко лесно ще можеш да му намираш части.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: Джип за дълги преходи

                То добре хамериканец, но защо не погледнеш и големия лендкрузер на тойота
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • #9
                  От: Джип за дълги преходи

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  То добре хамериканец, но защо не погледнеш и големия лендкрузер на тойота
                  ... до 15 000 лева...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джип за дълги преходи

                    Това съм го проспал, извинявам се.
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X