Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

    Уважаеми колеги, в момента работя върху ревю за фото обектив. Имам нужда от няколко снимки на специфичен интериор, много стъкло, отразяващи повъхности, картини и прочие. Примерно интересен и добре направен бар, ресторант и прочие. Особено ме интересуват по-интересни пространства, много и сложни цветови комбинации... Идеята е, снимам в извън работно време, на мен ми трябват обикновено една, две снимки, останалите си ги получава собственика и си ги използва както намери за добре. Предполагам, че ще си ги хареса... Ако някой има идея за такова място и възможност да съдейства, моля да ми прати ЛС...
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Имам нужда от съдействие за снимки

    Благодаря на всички! Първата част на ревюто е вече готова...


    Подходящ бар, ресторант с много бутилки, интересно осветление и интериор така и не се намери, продължавам да търся.

    Следващата ми молба е, свързана с ревю на друг обектив. За него ми трябва сватба или кръщене, много хора, портретни снимки... Държа много на сценария и обстановката, интересувам се само от църковен обряд, в добре уредена църква. Колкото по-трудни условия за снимане, толкоз по-добре. За сватбата, ме интересува само нещо стилно, без чалга, без татуировки, без "нестандартни" изпълнения от всякакъв характер...на интересни места, качествена обстановка и сценарии.

    Ползата за участниците е, че ще получат снимките си напълно безплатно и без никакви ангажименти към мен. Колкото до нивото, което могат да очакват, може да разгледат какво съм правил до момента и да преценят...

    Аз се интересувам само от по една, максимум две снимки от мероприятие... Ако имат съмнение какво ще се получи, моето снимане не ги ангажира с нищо, така че могат да си наемат фотограф, тъкмо ще сравняват после... Но си запазвам правото да откажа всички последващи, след като намеря каквото ми е нужно... И предпочитам мероприятията да са в София...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: Имам нужда от съдействие за снимки

      Отново използвам случая да благодаря на всички колеги, които ми помогнаха и с тяхно съдействие имах възможността да снимам интересни сюжети и обекти. Благодаря, надявам се работата ми, да Ви хареса и да прецените, че са си стрували усилията от Ваша страна...

      Ревюто за което идеше реч... (внимание, много снимки, бавно се отваря понякога...)


      Оказва се, че подобна "колаборация" постига, според мен удивителни резултати. В тази връзка, продължавам молбата си, ако някой от Вас има много интересен фото сюжет, събитие или въобще някакво фото предизвикателство, да даде знак, стига да ми е физически възможно, ще организирам снимки. И се надявам на отличен резултат. Тепърва ще тествам фототехника, надявам се, така ще имаме широко поле за действие...
      Последно редактирано от Венцислав Петров; 19-07-14, 11:44.
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Re: Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

        Венци, мерси, за мен беше много полезно. Изчетох го на един дъх.

        Коментар


        • #5
          От: Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

          Благодаря и аз за споделеното.

          Интересна и различна гледна точка, рядко виждам някой с Pentax, а сигурно въобще не е лоша техника.
          .

          Коментар


          • #6
            От: Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

            Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
            Благодаря и аз за споделеното.

            Интересна и различна гледна точка, рядко виждам някой с Pentax, а сигурно въобще не е лоша техника.

            Аз все повече се зачудвам, що пък да не се метна на едно такова хапаратче. Че вече доста често ми се случва да се бъда "ограничаван" от никонските простотии. За цените не ми се коментира.
            Та ще видим, аа за малко да забравя - Благодаря за ревюто

            Коментар


            • #7
              От: Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

              Колеги и аз Ви благодаря. Колкото до марката, апаратите и обективите, съм на мнение, че са дълбоко и незаслужено пренебрегвани. Причини бол, но с много неща в днешно време е така... Аз като любител на по-особените и индивидуални решения пък съм много за. И това което мога, или поне така си мисля, е да снимам и пиша и да се опитвам да показвам..., с повече или по-малко успех... Обещавам, щом ми остане време, да отворя една тема със систематизирана информация и най-вече там да помагам със съвети и дискусия за каквото знам... От мен за марката толкова мога, толкова правя. И както винаги и във всичко, ще казвам и помагам с каквото ми е известно, но от мен лоша дума, за друга марка няма да видите написана... Аз мисля, че всеки, трябва да се опитва да обяснява каквото знае и помага с каквото може... и с нищо никому да не пречи...

              Колкото обаче до снимките, да знаете, че голям дял имат в тях и тези от Вас, които ми помогнаха по всякакъв начин. И за в бъдеще ще разчитам на това... Съединение, то прави силата..! Подобно нещо с една грешка, е написано на една сграда в центъра, в която обаче, никой не го знае...
              Последно редактирано от Венцислав Петров; 19-07-14, 19:35.
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Имам нужда от съдействие за снимки + Благодарности!

                Използвам момента да благодаря отново на г-н Петров, че благодарение на неговите изключителни ревюта се сдобих с една прекрасна камера на Pentax- К50.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X