Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ за регистрация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ за регистрация

    Здравейте,

    В Понеделник се реших да си купя и аз АТВ. Знам, че повечето хора във форума са против регистрациите на атв-тата, но просто в района, в който ще го карам няма много места за каране, а нямам възможност за колесар или т.н., както и да е. В момента съм се спрял на Honda TRX 250 EX и Suzuki LTZ 400, очаквам и други предложения, бюджета ми е до 7 000лв. Също така, ако някой е запознат с регистрациите на такъв тип машина, нека ми разясни малко как става, дали в кат, дали в кти.

    Благодаря!

  • #2
    От: АТВ за регистрация

    Регистрацията е в КАТ, в КТИ ще я заведат за земеделска техника със всичките негативи. Ще ти трябва и А категория. Между хондата и сузукито разликата е твърде голяма в мощността. Според мен сузукито ще ти е по добре.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: АТВ за регистрация

      Първоначално публикуван от 2GOOD Преглед на мнение
      Здравейте,

      В Понеделник се реших да си купя и аз АТВ. Знам, че повечето хора във форума са против регистрациите на атв-тата, но просто в района, в който ще го карам няма много места за каране, а нямам възможност за колесар или т.н., както и да е. В момента съм се спрял на Honda TRX 250 EX и Suzuki LTZ 400, очаквам и други предложения, бюджета ми е до 7 000лв. Също така, ако някой е запознат с регистрациите на такъв тип машина, нека ми разясни малко как става, дали в кат, дали в кти.

      Благодаря!
      Регистрираните в КАТ атв-та се карат с категория Б, в КТИ не регистрират от години.
      Вземи си вече регистрирано атв с всички документи. Разбира се между тези два модела лтз 400 на светлинни години от хондата е. Гледай също и артик кат двх 400(модела е същия), кфх 450 ямахите 450 и 700(също се намират регистрирани)

      Коментар


      • #4
        От: АТВ за регистрация

        Вчера взех сукито, за него няма какво да говоря.. невероятна машина. За регистрацията чух, че трябвали и гуми за шосе, вярно ли е това? Мигачите задължителни ли са, понеже съм виждал регистрирани атв-та без тях?

        Коментар


        • #5
          От: АТВ за регистрация

          Най добре напиши какви документи ти даде продавача. Има ли стара регистрация, щото мигачите си мисля ще са ти последна грижа.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            От: АТВ за регистрация

            Няма да можеш да го регистрираш без хомологация и фактура...ако не си го купил с регистрацията/с талон/ въобще не си прави труда...

            Коментар


            • #7
              От: АТВ за регистрация

              Първоначално публикуван от 2GOOD Преглед на мнение
              Вчера взех сукито, за него няма какво да говоря.. невероятна машина. За регистрацията чух, че трябвали и гуми за шосе, вярно ли е това? Мигачите задължителни ли са, понеже съм виждал регистрирани атв-та без тях?
              Ако не си купил регистрирана машина както ти казах, забрави за такава , независимо от модела, няма да можеш да го регистрираш, гумите нямат значение.

              Коментар


              • #8
                От: АТВ за регистрация

                Колегите са прави за това, че ако не си го взел с регистрация забрави ти да го регистрираш. Но все пак не се отчайвай иди до кат да попиташ, много ми е интересно какво ще ти кажат към днешна дата. Поне от година и нещо никой познат не е ходил.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X