Обява

Свий
Няма добавени обяви.

момчета това беше от мен.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • момчета това беше от мен.

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18512
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    До: момчета това беше от мен.

    Какво става тук ????
    какво съм изпуснал, моля за обяснение! защо си обиден.?
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: момчета това беше от мен.

      Резнаха му две пълни простотии .... и сега реве и се прави на обиден !!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #4
        До: момчета това беше от мен.

        А разбрах,
        Марине не се сърди де, сгрешил си изтрили са ти поста чудо голямо, за друг път ще знаеш, а пък и това няма нищо общо със свободата на словото. Не се сърди ами продължавай да пишеш и помагаш но с нормални постове.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: момчета това беше от мен.

          Чакайте бе хора,какво става?С Марин се познаваме не от два дни и вярвайте щом така е решил - значи има за какво и никак не е случайно решението му!!!...Да не кажа всички ама доста хора могат да съжаляват от неговото крайно решение - човека е с голям опит и си ремонтира Фронтерата сам за разлика от доста колеги,които знаят как и пишат,а в това време джипа е разглобен в някой сервиз и накрая само се заплаща услугата!...Жалко ако наистина не си промени решението,защото ако има и други напуснали - Форума става безсмислен без неговите участници,а колкото са повече е по-добре-всеки помага с нещо.Имам една молба,АКО ВСЕ ОЩЕ ИМА СЪВЕСТ нека да видим тези -според мнението на Кар Тест две пълни ПРОСТОТИИ...

          Коментар


          • #6
            До: момчета това беше от мен.

            Уважаеми колеги напомням ви че тук другарски съд няма! Щом Модератор или Администратор е преценил нещо, повече не е нужно да се коментира. Без значение колко са ценни или не, мненията на даден човек, тук има правила и изисквания които щом бъдат нарушени ще има и съответната санкция. Имайки в предвид миналите публикации на MARINHAKER, както и неговото безупречно присъствие до сега, не му е наложен бан или забрана за посещения на портала каквато би получил всеки без неговата история. Освен това предполагам че е възможно някой просто да се опитва да го злепостави използвайки неговата парола... или просто в определен момент MARINHAKER е сбъркал, нещо което се случва и е поправимо.

            При всички положения този човек има пълната възможност пише тук стига да спазва правилата!

            Дискусия повече по този въпрос няма да има и заключвам темата!
            VPetrov.photography

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X