Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Промяна на профил?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Промяна на профил?

    Как се променя профила , и по-точно подписа?

  • #2
    В менюто горе има бутон "Профил"...а там има поле с подписа...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Венци , не става!Като изтрия стария подпис и изляза , после на следващото ми мнение пак се появява?

      Коментар


      • #4
        Най-отдолу има бутон "прати", трябва да се натисне иначе нищо не се променя...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Благодаря ти , направих го!Сега ще видя дали се е получило след отговора!

          Коментар


          • #6
            От: Промяна на профил?

            Възможно ли е дори най-некомерсиален подпис да не е достъпен за всички потребители?
            ...или има основателна причина за това?
            ... или просто не откривам полето за вписването му (за което бих се извинил)?

            Коментар


            • #7
              От: Промяна на профил?

              В полето където си пишеш мнението, но не в Бърз отговор, а в Иди в напреднали има поле Допълнителни опции, а там на първия ред е Показване не вашия подпис. Надявам се да бях полезен.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #8
                От: Промяна на профил?

                Благодаря за напътствието - настоящото пиша чрез "Иди в напреднали" - тук виждам две Допълнителни опции, но никоя от тях не е "Показване не вашия подпис"... всъщност последното вече съм активирал чрез "Настройки">"Моите Настройки">"Моят Профил">"Форум Настройки">"Опции за показване на темите"
                ... И така подписът ми и да е активиран, не е създаден... не откривам меню, в което да създам подпис

                Коментар


                • #9
                  От: Промяна на профил?

                  Първоначално публикуван от TD5 Преглед на мнение
                  Благодаря за напътствието - настоящото пиша чрез "Иди в напреднали" - тук виждам две Допълнителни опции, но никоя от тях не е "Показване не вашия подпис"... всъщност последното вече съм активирал чрез "Настройки">"Моите Настройки">"Моят Профил">"Форум Настройки">"Опции за показване на темите"
                  ... И така подписът ми и да е активиран, не е създаден... не откривам меню, в което да създам подпис
                  Ти си младши учасник и най-вероятно е заради това. Инъче редакцията на подпис е точно под редакцията на картинка на профила и редакция на аватар, но явно нямаш права все още.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Промяна на профил?

                    Защо не мога да си редактирам подписа?
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      От: Промяна на профил?

                      Колега, защо не ти можеш аз не знам, но ще ти кажа как става.

                      Горе в дясно, до "изход", има надпис "настройки", та кликваш там и после в ляво, пада се някъде по средата, в "моите настройки" има "редактиране на подпис",
                      и там след като си редактираш подписа, трябва да го потвърдиш с бутон "запази подписа", който се намира отдолу.

                      Надявам се да съм бил полезен.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Промяна на профил?

                        Ами защото просто явно не съм търсил където трябва. Ходих в моя профил и там customize... но подписа не подлежи на промяна от там. Благодаря!
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Промяна на профил?

                          http://www.offroad-bulgaria.com/prof...=editsignature
                          ето линка.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Промяна на профил?

                            Благодаря за линка - опитвах доста време да намеря полето за подпис. Мислех, че като 'Младши участник', който останалите все още не познават, би било от полза за тях да видят някаква кратка ориентировъчна информация. Следвайки линка разбрах, че "Sorry, you are not permitted to have a signature".

                            Участвам и в други форуми, където практиката е по-скоро обратната - насърчават те да си направиш подпис, за да знаят останалите поне какъв ти е автомобила, например, та да спестят време за разпитване.

                            Въпросът ми е: каква е логиката за това 'Младшите участници' да нямат право на подпис?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X