Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Захар подходяща за правене на ракия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Захар подходяща за правене на ракия.

    НЕ адсорбират захарта и маята, както и по-лесно ферментират, като са сварени. Така си мисля аз. Логика има да са финно смлени, за да стане пулп. Но при несмляни, резултата е плачевен, поне при мен така стана.
    Сега ще споделя за захарта Захира. Вчера варих крушовица. От поставени 20 кг круши смлени на пулп и 15 кг. захар предварително разтворена и варена 30 мин след завирането и.Извадих 11 л. 55 градуса и 5 литра под 40 г. За крушовата ракия съм пускал друга тема и досега съм варил винаги със Сладея, директно чувал от 50 кг. Приятно изненадан съм от Захирата.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #47
      От: Захар подходяща за правене на ракия.

      Добре, ще ти кажа, и в случая по темата ако беше сложил захира, пак нямаше да стане. Причините са в теб, но не искаш да си признаеш, все пак твърдиш, че имаш опит и знания.
      Извинявам се за тона, но след като не ми отговори на нито един въпрос, ми стана ясно, че си разбрал грешките, и не искаш да ги признаеш.

      Коментар


      • #48
        От: Захар подходяща за правене на ракия.

        Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
        Добре, ще ти кажа, и в случая по темата ако беше сложил захира, пак нямаше да стане. Причините са в теб, но не искаш да си признаеш, все пак твърдиш, че имаш опит и знания.
        Извинявам се за тона, но след като не ми отговори на нито един въпрос, ми стана ясно, че си разбрал грешките, и не искаш да ги признаеш.
        Това е форум, не другарски съд, ако имаш амбиции за нещо, моля те ,търси ги другаде. Мисля, че недвусмислено казах, че може и в мен да е причината. А колкото за знанията имам и мога да помагам, поне за химия.
        Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X