Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Още една Витара

    Витарата вече е повдигната от купето.Събота монтираме вартбурговите пружини и амовете( още не се знае от какво) подложките отпред и започваме броните и монтажа на лебедката.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12271289_921526337930596_140848704_o.jpg
Прегледи:1
Размер:172.0 КБ
ID:5691910.Спрял съм се на такава предна броняНатиснете снимката за да я уголемите

Име:dsc08285.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5691911 и такава задна Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151115_110910.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5691912Или за отпред нещо подобноНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Без иscsме.jpg
Прегледи:1
Размер:87.4 КБ
ID:5691913..Вие как мислите?

    Коментар


    • #32
      От: Още една Витара

      Честито, с кеф да я тунингиеаш, чупиш и пак.
      Не е много добър избор, че испанка. При повдигането наклона на каретата идвав повече на испанските такива и стават консуматив, помисли за японски с все полуоски. Напиши кви пари я взе, може и на лично, че имам дилеми при закупуването им. Успех.

      Коментар


      • #33
        От: Още една Витара

        Колеги имам въпрос по между другото , ще ми се да направя прекъсфача по бърз , има ли такъв вариант , чел съм за смяна на палец на делкото (центробежен) при карбураторните мотори , но предполагам че моя също е центробежен.Помагайте???

        Коментар


        • #34
          От: Още една Витара

          Нещата вървят бавно, но колко славно ще се види накрая.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_911112962257756.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5693219Тук се чуди дали това нещо.ще тръгне някога Натиснете снимката за да я уголемите

Име:edited_20151121_123104.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5693220 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151121_123319.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5693221 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151120_100534.jpg
Прегледи:1
Размер:178.9 КБ
ID:5693222

          Коментар


          • #35
            От: Още една Витара

            Взех уж вартбургови пружини и амове от опел вектра , двойно деистващи , сгънати 43см. разгънати 73см. Да се надяваме да паснат.Пружините ми се виждат доста меки и сигурно ще се правят подложки 2-3см.

            Коментар


            • #36
              От: Още една Витара

              Рифела къде ще го слагаш, от какво са седалките?
              Не си дръж телефона толкова близо до м@дете! Ако тоз от снимката си ти де.
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #37
                От: Още една Витара

                Взех уж вартбургови пружини и амове от опел вектра , двойно деистващи , сгънати 43см. разгънати 73см. Да се надяваме да паснат.Пружините ми се виждат доста меки и сигурно ще се правят подложки 2-3см.

                Коментар


                • #38
                  От: Още една Витара

                  Първоначално публикуван от viktortrans Преглед на мнение
                  Взех уж вартбургови пружини и амове от опел вектра , двойно деистващи , сгънати 43см. разгънати 73см. Да се надяваме да паснат.Пружините ми се виждат доста меки и сигурно ще се правят подложки 2-3см.
                  Т'ва вече го писа бре!
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #39
                    От: Още една Витара

                    Седалките са от БМВ Е36 купе, рифела е за изработка на тавана колега.И не не съм аз на снимката.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Още една Витара

                      Мисля че амовете трябва да са 60-63 см,разгънати както съм писал по-горе.
                      Дай малко повече инфо за бодилифта?И ако може снимки отвсякъде където сте подлагали,колко см,какво се използва,захващане и т.н.
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Още една Витара

                        Боди лифта е "гаражен" два квадрата по 6 см са подложени между купето и шасито на осемте тампона и съответно са направени по дълги болтове,кормилния прът е удължен остават лостовете на СК и РК и което още дойде късо.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Още една Витара

                          Колеги дайте съвет за направата на тавана.Замислил съм го първо да се направи конструкция от профилчета отзад и след това по нея да се сгъне рифела.Понеже идеята е тавана да се сваля ще бъдат поставени закопчалки отвън или пък отвътре, а тавана над предните седалки как трябва да се направи , трябват ли му профилчета или?Също искам да сложа изолация под мокета и по тавана ,какви да бъдат, ? Давайте идеи и съвети

                          Коментар


                          • #43
                            От: Още една Витара

                            Колеги обмислям смяната на мотора с БМВ 1.8i някой правил ли го е картера ще трябва ли да се преправя , с витаровия радиатор ли си остава.Ще ми се да си остана с витаровата скоростна кутия предполагам ,че ще се куплират с фланец или ? Има ли някой по специфични тънкости помагайте ???

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X