Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Viago

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Garmin Viago

    Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
    На мапса можеш да си свалиш който район искаш за офлайн употреба...
    Лека корекция.
    Не може всеки район. За всяка държава е различно и зависи от съответните договорки между Гугъл и местните власти.
    България също липсва в списъка с държави, за които може да се свалят картите.
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

    Коментар


    • #17
      От: Garmin Viago

      В тая тема 80% е кво може и не може Гмапс, нещо смилено по Viago няма ли да се каже? Аз я купих заради прехвалените карти на Хере , купих си и офлайн картите, 15 лева си струва, но някой има ли идея дали изобщо ще има камери? Има отделно адон за камери но там не пише нищо за БГ, някой има ли идея? И изобщо ако има някойо който има повече знаение кои адони си струва дасе купят за БГ нека каже...

      Коментар


      • #18
        От: Garmin Viago

        Да караме подред:
        Traffic Live - не си струва, щото в България такова животно има, ама няма общо с истинската трафик информация
        Mobile Alert Live - това е нещо като трафик онлайн предупреждение за полицейски постове, катастрофи и т.н. За България - няма никакъв смисъл, защото не е вярна информацията.
        Garmin Real Directions - това е опцията, която дойде с последния софтуер на Гармин. Казва ти - "След две пресечки, завий на ляво", "На светофара на дясно", "Преди Макдоналдс - завий на ляво". Не е лоша опция, но нали се сещате, че работи само на английски и че в България не се обажда много много. Мен ми харесва - удобна е, но естествено промених OFRM от кирилица на латински, защото английския и българския не се понасят като езици.
        Panorama View 3D - за мен е абсолютно безполезно като функция. Да сравнявам по баирите къде се намирам ми звучи малко странно... Ама за всеки влак си има пътници!
        Safety Kit - Това е полезна функция според мен. Тук е лейн асистента, който малко го позабравиха с тия Junction View. За мен това е много по-полезно от снимките, ама шареното явно се харчи. Дава още ограниченията на скоростта, което с CNE 2015.10 NTU са си на 80-90% коректни. Root prefernce ти дава избор между бърз и къс маршрут.
        За мен - и полезна и вредна функция, защото категорията на пътя най-често не отразява неговото състояние.
        Sound&Buildings - дава ти да използваш тъй наречените TTS Text To Speech гласови файлове. Мацката/Пича казват Turn to Bulevard Vasil Levski на английски и малко е трудно да схванеш по коя точно улица да завиеш. Няма много полза от файдата. 3D сградите са ясни - за мен много шарено и не особено полезно, но това е лично мнение.
        Аз в трафика като почна да зяпам сградите ....
        Все пак ако разчитате на тази програма в Европа /белите държави/ - всеки един от адоните си струва да бъде изтеглен, защото ще ви носи реална и доста вярна информация.

        Понеже тук темата е: Ще можем ли да закупим картата на ОФРМ за този продукт на Garmin - предполагам, че както винаги "Местните" производители на карти вероятно ще бъдат включени на един мнооого по късен етап. Демек - след 1-2 години, ако въобще бъдат включени някога. Това последното е лично мнение базирано на наблюденията ми на страничен за Гармин картите потребител.
        Предполагам Събин Коларов вече е питал по въпроса Гармин, но той да каже какво са му отговорили.
        Залагам, че е: "За сега не се предвижда".
        Последно редактирано от ISG; 27-06-14, 09:15.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X