Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

    Аз лично ще ходя за гъби. Вероятно някои нама да са доволни от поста ми, но добре е все пак да се каже някак, че това ще е едно комерсиално състезание(сега разбирам, че има 30-40 евро такса за участие), заобикаляйки по някакви причини официалните организации и ползвайки чужи(по спомени френски) спонсори и осланяйки се на глупостта и емоцията на изявени групи да изнесат част от тежестта на мероприятието. Не е маловажно да се отбележи и ниската култура на организатора по познания за моториката на мускулите, както и за клетъчното горене при физическо натоварване на организма, както и всичко свързано с натрупването на млечна киселина-информация от личен контакт. Факта, че той смята залепването на стените на пикочния мехур при обезводняване за нормално, противоречи на моите разбирания за здравословен спорт и начин на живот, което за мен е достатъчен довод да се дистанцирам от това мероприятие.
    Значи аз мога да живея, дори без да дишам...докато умра. Принципите, които прилага г-н nikolay.kabadzhov не са описани в Аюрведата-наука за здравето отпреди 5000г. , така че участниците да се замислят.
    Благодаря за вниманието!

    Коментар


    • #32
      От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      Значи аз мога да живея, дори без да дишам...докато умра.
      Че то това се отнася за всички....

      Коментар


      • #33
        От: Организационни теми - 2014

        Покриваме следните пунктове:
        Пункт 1 Вр.Баба - N41 56 33.1 E24 47 37.7 От Добралък до вр.Баба 8.5км черен път ще се превозват хора и багаж до точката.
        Орехово - N41 52 12.9 E24 36 50.0 Точката е на асфалт но ще трябва джип за евентуална помощ на състезателите (до там няма да се превозват хора и багаж).
        Персенк - N41 50 47.7 E24 33 01.1 От Орехово до Персенк 7.5км черен път ще се возят хора и багаж.
        Чудни мостове - N41 49 08.0 E24 34 55.4 Точката е на 150м от асфалтовия път.

        На всички пунктове на които ще стоим, целта е не само да превозим храна,вода,хора,радиовръзки и други екипи, но и да сме във готовност да транспортираме бедстващи състезатели по цялото трасе до горепосочените най-близки асфалтови пътища.

        Дайте предложения кой от нас ще поеме тези пунктове: Хайтов,Венци,Жельо,Росен,Тео.
        На единия пункт се оказа че трябва да бъдем 2 автомобила и предлагам да е Персенк защото е със най-голям периметър за поемане на трасето.
        Ако не можете да отворите файловете гледайте по на Росен поста.

        Дайте предложения.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от venci67; 18-08-14, 13:20.
        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
        TOYOTA BJ40 3.5D
        Венци 0887551059

        Коментар


        • #34
          От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

          Венци, ще трябват ли още джипове или стигат, че скоростната кутия на Нивата ми е разглобена, да си дам зор да я сглобявам и да я качвам, та да помогна?
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #35
            От: Подкрепа от offroad при организацията на Персенк Ултра 2014

            Разположение:
            вр.Баба - Росен
            Орехово- Тео
            Персенк- Желю и Венци
            Чудни мостове- Хайтов

            Всеки който иска добре дошъл на тези места.
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • #36
              От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Венци, ще трябват ли още джипове или стигат, че скоростната кутия на Нивата ми е разглобена, да си дам зор да я сглобявам и да я качвам, та да помогна?
              Не бързай с колата .....другото съм написал
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • #37
                От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                Здравейте на всички които ще се включат в таз годишното издание на Ултра Маратона.

                Говорихме преди малко с venci67 по телефона. Понеже аз ще се занимавам с радиовръзките по време на маратона ми се иска да обменя малко информация и с вас, които ще съпортвате изявата с яко проходима техника...

                Та на всички пунктове ще има радио точка, която ще предава информация за движението на състезателите по трасето на маратона. Наистина ще се радвам ако може да се синхронизираме и с вас, както и да разчитаме и на вашата подкрепа по време на маратона.
                В четвъртъка имаме среща в София на която ще се уточняваме на кой пункт кой ще застане за да осъществява радиовръзката. Ако има някой по това време в София може би ще е добре да се видим за да се запознае на живо точно с какво и как ще се занимаваме с нещата от наша страна. Пак казвам, че ще разчитаме и на ваша подкрепа особенно на точка 4 - х. Персенк както говорихме с Венци.
                Нашата среща ще бъде от 7 часа на 21.08.2014 в нашия радиоклуб, който се намира на адрес: бул. Асен Йорданов, 9, 42.673426, 23.387809. Ако никой няма възможност да се присъедини, аз поемам отговорността да се чуя с Венци и да му предам цялата информация от тази среща. Надявам се да се синхронизираме и да се представим заедно добре.

                Успех на всички искам да пожелая.
                LZ3JY

                Коментар


                • #38
                  От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                  Здравейте!
                  Напишете тук честотите и шифтовете.
                  Ние всички имаме станции и бихме искали поне да слушаме.
                  Всички наши станции имат 70см и само някои 2м.
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                    Росене.
                    По редица разни причини организаторите на такива неща не искат да се публикуват честоти, на които може да се слуша, пък камо ли да се говори.
                    Най-вероятно тия честоти ще ги знаем, но не от тук, а казани на живо.
                    Поне така си мисля, де.
                    В събота сутринта пристигам на Персенк със синчето.

                    8 канал плюс пловдивдски репитер вероятно са достатъчни, може би и Рожен, и Снежанка..
                    Я да видим кой не е ходил на изпит, и няма инициал?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Подкрепа от offroad при организацията на Персенк Ултра 2014

                      Утре 20ч. Централ парк мл.хълм среща с организаторите.
                      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                      TOYOTA BJ40 3.5D
                      Венци 0887551059

                      Коментар


                      • #41
                        От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                        Опа опа ....

                        Да не ми се иска да се пускат чак толкова публично честотите. За това след срещата довечера ще ги зная със сигурност и ще ги предам на Венци. Само за информация ... ще монтираме на бяла черква локален репитер, на който както миналата година, така и тази ще се прехвърля сякаква информация. Ще се радвам да се присъедините на него. Репитера работи на 70 см. с някаква подносеща, която днес ще се уточни.

                        Поздрави!
                        Снагълс, Александър или кой както изка

                        !73 de LZ3JY
                        LZ3JY

                        Коментар


                        • #42
                          От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                          Пловдивските радиолюбители няма да могат да съдействат, понеже по същото вереме празнуват 60 годишнина на клуба .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • #43
                            От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                            Здравейте и от мен.
                            Тъй като ще съм свръзката на вр. Баба (както миналата година) имам питане. В колко часа нашия екип от 2-ма да бъдем в Добралък за да ни метнете до горе. Миналата година бяхме по обед на терен и всичко беше готово до старта на състезанието.
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • #44
                              От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                              След разговор със Сашо се оказа, че на Персенк времето за преминаване е събота ~06.00 - 14.00.
                              За съжаление, до тогава няма да съм успял да пристигна, така че отпадам.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Подкрепа от Оffroad Пловдив за Персенк Ултра 2014

                                Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                                Здравейте и от мен.
                                Тъй като ще съм свръзката на вр. Баба (както миналата година) имам питане. В колко часа нашия екип от 2-ма да бъдем в Добралък за да ни метнете до горе. Миналата година бяхме по обед на терен и всичко беше готово до старта на състезанието.
                                Обади се на Росен- Sobax той ще е там.
                                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                                TOYOTA BJ40 3.5D
                                Венци 0887551059

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X