Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за един Patrol

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за един Patrol

    Здравейте,

    дано не се сметне за вид 'реклама'

    Един приятел утре ще ходи да взима нисан патрол. Не е карал до сега джип, само се е возил при мен, но за съжаление не ги разбирам патрьолите.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:patrol.jpg
Прегледи:1
Размер:72.8 КБ
ID:6059828


    кой модел е това и с какво се слави като добри и лоши страни и евентуално за какво да гледа.

    Изискването му за джип е да е стар дизеляк, че да може евентуално и на олио да си го кара (има си цяла фабрика и установка за пречистване и филтриране), съответно да няма компютри и подобни, да може сам да си го прави (технически грамотен е). Насочих го към тойтоа или патрол, с афинитет към патрола. Иска го за яко бучене из горите, ще му е за разходки, с нагласата да станат харрд. Блокаж заден има ли? Как са мостове, раздатка, двг ще го хвърля ли скоро...
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-06-14, 20:34. Причина: Непозволен линк

  • #2
    От: Въпрос за един Patrol

    Модела е 160 и вероятно 3,3ТД. Много корава техника, без слаби места. Проблема е, че тоя екземпляр е много стар и трябва да се гледа основно и най вече за непоправими щети от корозия.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за един Patrol

      Блокаж няма
      Ако е 3.3 без турбо съсем не става. Конете са като за тд, ама аз на обяви не вярвам. Таблото е като от атмосферен.
      Като цяло тоя мотор е за лодка и съответно ряз никакъв.
      Тая дупка от липсващ шнорхел също е интересна.
      Мунинга с една чистачка кефи.
      Вижте и скоростите да не са 4ст
      Ако не е изгнил ще го строши трудно. Върви чудесно с масло, олио, бензин и урина.
      Добре е да смени амовете щото иначе ресорите са консуматив.

      ПП Андро, април отдавна мина
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за един Patrol

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Модела е 160 и вероятно 3,3ТД. Много корава техника, без слаби места. Проблема е, че тоя екземпляр е много стар и трябва да се гледа основно и най вече за непоправими щети от корозия.
        Андро, това е 260
        Three witches watch three Swatch watches.
        Which witch watch which Swatch watch?

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за един Patrol

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Блокаж няма
          Ако е 3.3 без турбо съсем не става. Конете са като за тд, ама аз на обяви не вярвам. Таблото е като от атмосферен.
          Като цяло тоя мотор е за лодка и съответно ряз никакъв.
          Тая дупка от липсващ шнорхел също е интересна.
          Мунинга с една чистачка кефи.
          Вижте и скоростите да не са 4ст
          Ако не е изгнил ще го строши трудно. Върви чудесно с масло, олио, бензин и урина.
          Добре е да смени амовете щото иначе ресорите са консуматив.

          ПП Андро, април отдавна мина
          Пепи,много ми е интересно, за какво не става ако е без турбо или 4ск?
          Three witches watch three Swatch watches.
          Which witch watch which Swatch watch?

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за един Patrol

            Да 3.3 тд казал продавача. Дупката за шнорхела и на мен ми направи впечатление.

            Търтей какво викаш за скоростите да не са ?

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за един Patrol

              Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
              Пепи,много ми е интересно, за какво не става ако е без турбо или 4ск?
              За чеп за зеле - така де, за мен не става - иначе отговаря на критериите на колегата както съм написал и с правилна поддръжка е вечен
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за един Patrol

                Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
                Да 3.3 тд казал продавача. Дупката за шнорхела и на мен ми направи впечатление.

                Търтей какво викаш за скоростите да не са ?
                4 степенни.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за един Patrol

                  Кандидат купувачът и съветникът това видяха ли го?
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171691
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за един Patrol

                    Гледам, че мигачите и габаритите са отпред, а и годината е 85-та ... а Петьо от доста време казва че тоя мотор бил "за лодка", аз знам едни други ДВГ за лодки, ама за тоя такова нещо не знам. Дай разяснения?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за един Patrol

                      Е какви по-разяснения. SD33 е разработван за мотокари и катери (те такива лодки).
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за един Patrol

                        Да, това е един от първите 260, 160 няма този ламаринен праг под мигачите и решетката, копчето за ръчна газ е различно, мястото на радиото е като на 260 и най-лесно е няма 160 са карирана тапицерия на вратите (при 160 е от две части), 160 няма светлини в задната брона, задно стакло е без чистачка, друг е въпрос че този е отрязан отзад зад гумите; иначе пусни га Пепи, той е сега в другия филм
                        Three witches watch three Swatch watches.
                        Which witch watch which Swatch watch?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за един Patrol

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Кандидат купувачът и съветникът това видяха ли го?
                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171691
                          не са, но бюджета е 4ка макс.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за един Patrol

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Е какви по-разяснения. SD33 е разработван за мотокари и катери (те такива лодки).
                            Щом казваш ... Аз съм карал такъв и си върви колкото РД28Т, освен и него да са го правили за лодки. А па 4,2 за какво трябва да е ... съвсем се обърках.
                            Последно редактирано от Аndro 160; 16-06-14, 19:17.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за един Patrol

                              Е начи толко си карал читав 2.8
                              4.2 е за автобус
                              Е те за тоя.


                              Сергей, нищо ми не е на филма, просто е добре да се знае какво се купува, за да няма после разочаровани.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X