Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам кутия сухо мляко

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам кутия сухо мляко

    Здравейте.
    Първо знам,че темата не е за тук,но смятам,че тук по лесно би се видяла от имащите нужда.
    Та тъй като малката отказа млякото преди няколко месеца тъй като вече е голяма пък ми остана не отваряна кутия Аптамил 4,ако на някой му трябва и неговото дете пие такова мляко да каже.
    Срока на годност е до 7 месец 2015 та има време да се ползва,но все пак ще се радвам ако на някой му е от полза.
    Да кажа и че аз лично разлика м/у Аптамил 2,3 и 4 така и не намерих освен тази в грамажа който се дава на детето.
    Та и по малко да е смятам няма да е проблем,но всеки родител сам може да си прецени.
    В София е млякото.Телефона е в подписа и така.
    Поздрави.
    П.С.Забравих да кажа,че не е от металните кутии,а от картонените такива с два пакета вътре т.е. не 400,а 800 грама мисля.
    Последно редактирано от slatanic; 14-06-14, 21:02.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Подарявам кутия сухо мляко Aptamil 4

    Ако може

    p.s. мога да го купя.
    Последно редактирано от emanuilis; 14-06-14, 21:48.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      От: Подарявам кутия сухо мляко Aptamil 4

      Да се включа в темата, която ме подсети, че при мен остана една кутия 400 грама Friso pep AC, която познати ми бяха оставили, да дам в някой дом, когато ходим да даваме дрешки и играчки.
      Сега погледнах надписите и видях, че даже е още в срок, макар и на финала - годно до 13.07.2014 г.
      Така че, ако ще свърши работа на някого, нека се обозначи, за да му го изпратя, че в рамките на оставащия месец, надали ще ходим до някой от домовете в региона.

      Ето, какво представлява и как изглежда (снимката и описанието са взети от интернет):

      Фризопеп АС съдържа екстензивно хидролизиран казеинов протеин и е подходящо мляко за диетично хранене на кърмачета с лека и тежка алергия към протеина на кравето мляко.
      Фризопеп АС може да се използва при редица стомашно-чревни нарушения, като цьолиакия, синдром на раздразнено черво, болест на Крон, хроничен улцерозен колит, диария и лактозна непоносимост.
      Състав:

      Твърди частици на глюкозен сироп, растителни мазнини, казеинов хидролизат, емулгатор, калциев фосфат, магнезиев хлорид, калциев карбонат, калиев хлорид, L-цистин, натриев аскорбат, холин хлорид, L-триптофан, калиев хидроксид, таурин, мезоинозитол, железен сулфат, цинков сулфат, L-карнитин, цитидин-5-монофосфорна киселина, динатриев уридин-5-монофосфат, никотинамид, калциев D-пантотенат, аденозин-5-монофосфорна киселина, динатриев гуанозин-5-монофосфат, динатриев инозин-5-монофосфат, меден сулфат, рибофлавин, лимонена киселина, тиамин хидрохлорид, ретинил ацетат, пиридоксин хидрохлорид, фолиева киселина, калиев йодид, манганов сулфат, фитоменадион, натриев селенит, холекалциферол, цианокобаламин.


      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        От: Подарявам кутия сухо мляко Aptamil 4

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        Ако може

        p.s. мога да го купя.
        За продаване не ми е,но бартер за хайнекен приемам .
        Отдавна съм прежалил парите за него,а и важното на друг да помогна ако мога.
        Ще се радвам и да се запознаем на живо ако искаш,ако пък не и еконт е вариант.
        Дай на лично или по телефона.
        Последно редактирано от slatanic; 15-06-14, 17:21.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #5
          От: Подарявам кутия сухо мляко Aptamil 4

          Още очаквам някой да се свърже с мен.
          Ей за един Хайнекен се стискате баси!
          Ще ме накарате да дам на жена ми да си кафето със сухо мляко вместо със сметана.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #6
            От: Подарявам кутия сухо мляко Aptamil 4

            Бирата беше чуууудна.Дано и детето да е доволно.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Подарявам кутия сухо мляко Aptamil 4

              Бях писал в стоки за левче, но там не ме отразиха. У нас има в Люлин има 1 куктия Frizo VOM, утре ще докладвам срока на годност.
              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X