Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

    Бащата на въпросния мераклия (т.е. Аз) си няма халхабер понятие за какво иде реч. Погледнах цени- от 60 до 500 лв за (според мен) еднакви на вид, ракети. Дайте някакъв акъл! Няма да налитам на скъпо, че не съм сигурен колко ще е траен ентусиазЪма. Питането е по-скоро за характеристиките на туй пособие...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

    Бях в положението на твоя син преди половин година и си взех Babolat за около 120-130лв и съм доволен. Важно е да уцелите размера на грипа и ако сина е малко по-здрав ракетата трябва да е малко по-тежка. Хубаво е като за начало да е меко наплетена. Не е толкова важна ракетата, колкото правилния треньор, че някои със седмици ти показват само как се дриблира с топка и ти се убива желанието. След 3-4 месеца игра ще знае коя е неговата ракета, само като я хване Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

      Благодаря на колегата за инфото! Отивам да купувам някаква, пък да видим....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

        Я не бързай да се харчиш, ми ела да ти дам една ракета да се пробва няколко пъти, пък ако захапе - тогава ще го оборудваш.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

          Ми...., ако не я ползваш, ок! Ако ти е за продаване, пак е вариант. Къде да дойда?
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

            Имам три, а реално от тях се ползват чат-пат две. Отделно, че в последно време изобщо не остава време за това. Звънни ми да ти обясня къде.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #7
              От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

              И аз имам една временно излишна. Знаеш ме къде съм, тъкмо ще видиш какви врати си спретнАх.

              Коментар


              • #8
                От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

                Разбрахме се с Димо. Аз със сигурност ще му купя, ама поне да намалим възможностите за грешка с един опит. Благодаря ви!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #9
                  От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

                  Въпреки че от 11 години тренирам баскетбол, доста обичам и тенис. Когато започнах да играя, ми подариха една стара ракета. Направо ми чупеше ръката докато играех. Като задобрях, си купих хубава ракета и ми беше много по-лесно.
                  То в доста работи е така- като се научиш на трудното, после нямаш проблеми.
                  Много добре се е ориентирал синът ти, тенисът е прекрасен спорт.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Каква тенис ракета за начинаещ тийнейджър?

                    Като стана въпрос за чупене на ръце и се сетих... Кажи на сина първите 5-10 пъти да не претоварва много ръката защото се получават много лоши възпаления! Хубаво е предмишницата да се тренира допълнително без стресови натоварвания, примерно с гума за стискане или клещи за стискане. Докато е слаба предмишницата лесно може да се травмира от едно неправилно посрещане.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X