Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със Suzuki Dr 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със Suzuki Dr 600

    Здравейте колеги преди два дни си вземах такъв мотор мотора е в добро състояние и човека ми каза че са му сменяли сигментите и гумичките на клапаните мотора си върви много но има един проблем когато го покарам една две минути и нещо му става загубва мощност и почва леко да прегърмява сякаш се задънва след това пак се оправя за малко и пак се задънва сякаш губи центровка ли гориво ли нестига вече незнам какво да си мисля и като е на обороти сякаш нещо преплазва в двигателя иначе не гасне пали си пак нещо не му е наред пак като го взимах тогава не ми направи такав проблем и затова и го взех доста яко вървеше и го качих в колата и го взех помагайте колеги дайте някакав съвет ако някой се е сбласквал с този проблем благодаря ви предварително

  • #2
    От: Проблем със Suzuki Dr 600

    Колега един приятел имаше ДР и показваше сходни признаци.Според мен за гърменето трябва да се насочиш към карбуратора,а за приплъзването съединителя.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със Suzuki Dr 600

      да определено има проблем може би с карбуратора защото мотора върви като бесен на 3 го вдигам на задна гума но просто това вървене е за кратко може би за 2 минути и сякаш мотора се задънва и не иска да върви все едно не му стига гориво и почва да прегърмява и като му скимне пък се оправя за малко и пак почва така не е от съединителя той е добре имах предвит че когато работи на място сякаш се усеща леко преплазване с оборотите но не е от съединителя пробвах да му махна аспуха и имаше малко подобрение но проблема с задънването пак си остава незнам все едно губи мощност незнам може би всичко идва от карбуратора

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със Suzuki Dr 600

        Не е лошо да си провериш хлабините на клапаните,защото също може да оказва влияние като позагрее мотора,те ДР-те имат малко склонност да изместват легла на клапани.Не искам да те плаша,може твоя да е Ок,но все пак трябва да го погледне специалист.Свещите сменя ли ги,ако не си не е лошо.Пусни една снимка на твоя Др,може да го знам.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със Suzuki Dr 600

          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със Suzuki Dr 600

            не е от клапаните колега проверих ги имат си луфт всмукателните имат по малко а изпускателните имат повече но така трябва да е по принцип поне при автомобилите е така и от карбуратора не е защото пробвах с друг карб от мотор на които му го бяха регулирвали по каталог и с него прави същите номера незнам чудя се дали не е от тоците нещо защото мотора ми няма акумулатор и на негово място са сложили някакъв кондензатор явно да не премигва фара но с него е по зле защото в един момент фара светва силно като се захрани кондензатора и после намалява и реших да го махна и се фара свети слабо но поне не премигва държи си еднаква светлина и ми се струва че има леко подобрение в работата на мотора но може и да си втълпявам

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със Suzuki Dr 600

              Първоначално публикуван от KtM_07 Преглед на мнение
              не е от клапаните колега проверих ги имат си луфт всмукателните имат по малко а изпускателните имат повече но така трябва да е по принцип поне при автомобилите е така и от карбуратора не е защото пробвах с друг карб от мотор на които му го бяха регулирвали по каталог и с него прави същите номера незнам чудя се дали не е от тоците нещо защото мотора ми няма акумулатор и на негово място са сложили някакъв кондензатор явно да не премигва фара но с него е по зле защото в един момент фара светва силно като се захрани кондензатора и после намалява и реших да го махна и се фара свети слабо но поне не премигва държи си еднаква светлина и ми се струва че има леко подобрение в работата на мотора но може и да си втълпявам
              Колега, старайте се да слагате препинателни значи и главни букви в началото на всяко изречение, защото така написаното от Вас, губи своя смисъл и също така Ви дава негативна оценка
              P.S. Една молба, опитайте се да редактирате поста си, защото на мен лично би ми отнело доста време
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • #8
                От: Проблем със Suzuki Dr 600

                Сори Колега че съм го писал така.Абе колеги не е и от центровката тъкмо я проверих всичко си е на белези и от клапани не е затварят си добре.Незнам вече какво да правя,на мотора наистина са му правили ремонт,защото като проверявах центровката всичко си беше сглобено като хората.Никой ли до сега не се е сблъсквал с такъв проблем на др 600?А и между другото направи ми впечатление че релерегулатора на мотора е сменян и този е малко по голям от оригиналния и кабелите му са му направо в релето а оригиналното е с букса,та се чудя дали не е възможно от тоците да е,защото по принцип доста ми прегърмява мотора.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем със Suzuki Dr 600

                  Може да е

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем със Suzuki Dr 600

                    Реле-регулаторът няма никакво отношение със запалването .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем със Suzuki Dr 600

                      Мойте DR-и никога не са предавали фронта,но като гледам симптомите ти напълно възможно е да е от електрониката.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем със Suzuki Dr 600

                        От къде си?
                        Yamaha Yz450F
                        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                        Всичко с ''рошави''гуми!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем със Suzuki Dr 600

                          http://vbox7.com/play:e3450c4986
                          Така ли ти пригърмява ДР-а

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем със Suzuki Dr 600

                            От Казанлък

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем със Suzuki Dr 600

                              сори колега но този клип не ми го отваря

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X