Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Определено е за този форум, само не за този раздел. Смело търси темите за змии (има няколко големи) и ако не видиш нещо полезно - отваряй нова.
    Благодаря!

    Коментар


    • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

      Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
      Не бях видяла примерно, че има раздел за змии.
      Тук има раздел за всичко.

      Коментар


      • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

        Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
        ...
        Не бях видяла примерно, че има раздел за змии.
        Всеки си има поне по една
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

          Обаче, виж какво нещо е, ако жена попита..?!! Адекватни и стегнати отговори, с последвал задълбочен технически анализ на плюсовете и минусите при някои марки и модели... Предложения за евентуална помощ в региона (Евала на Гаргата за което) Няма го "жълтия джип" и т.н. форумен фолклор за новобранци... Дали пък да не се слеем с bgmama..?!!

          Коментар


          • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Обаче, виж какво нещо е, ако жена попита..?!! Адекватни и стегнато отговори, с последвал задълбочен технически анализ на плюсовете и минусите при някои марки и модели... Няма го "жълтия джип" и т.н. форумен фолклор за новобранци... Дали пък да не се слеем с bgmama..?!!
            Мдаа...
            Навремето се появи тук едно vivee, дето с въпросите и отговорите им почти изчерпа ресурсите на форума и интернета, дори...
            Що се сетих за нея, не знам...

            Коментар


            • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

              Като се замисля, какви майки има....! Мисля, да предложа за гласуване в ОС, сключване на шефство с bgmama. Сигурен съм, че ще изчистим и конкретизираме съдържанието на форума, за нула време! Ще е фулл само с подробни технически теми и такива за пътувания (тук-таме и по някоя сватба...)

              Коментар


              • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                нема-нема и някой пусне сексистките забележки.

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Обаче, виж какво нещо е, ако жена попита..?!! Адекватни и стегнати отговори, с последвал задълбочен технически анализ на плюсовете и минусите при някои марки и модели... Предложения за евентуална помощ в региона (Евала на Гаргата за което) Няма го "жълтия джип" и т.н. форумен фолклор за новобранци...
                Форумният фолклор за новобранци е всъщност за хаймани писатели-нечитатели. Определено има доста мЪже, които си получават смислени отговори от първия път. По същите причини.

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Мдаа...
                Навремето се появи тук едно vivee, дето с въпросите и отговорите им почти изчерпа ресурсите на форума и интернета, дори...
                Що се сетих за нея, не знам...
                Общото между 7/8 и vivee е смислените въпроси и интереса към отговорите. Все явления които са рядкост вече и при двата пола.

                Коментар


                • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Краси, кажи хубав бензин на два цели моста за "осеминещоси" и да го купим за приятел веднага. Ако пък и е тойота, чудесно.
                  Яро недей така де, и на мен ми се иска
                  А дизелите все някакви кусури им намирате, аз затова предложих бензин, ама то пък и цената......
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    ... Ще е фулл само с подробни технически теми и такива за пътувания ...
                    А дано, ама надали!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                      Покрай сезонът на почивките малко се забавихме, но вече покупката е факт - Андро се раздели с "хайванчето" си.
                      Аз ще видя джипката доста по-късно като се прибера, а на вас предполагам няма нужда да поствам снимки, защото повечето я знаете. Прилича да е колата, която ми трябва.
                      Благодаря на всички ви за съветите - живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                        Да ти е честита придобивката
                        да го каляш на воля

                        Коментар


                        • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                          Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                          Покрай сезонът на почивките малко се забавихме, но вече покупката е факт - Андро се раздели с "хайванчето" си.
                          Аз ще видя джипката доста по-късно като се прибера, а на вас предполагам няма нужда да поствам снимки, защото повечето я знаете. Прилича да е колата, която ми трябва.
                          Благодаря на всички ви за съветите - живи и здрави!
                          Ха Честито. Тъкмо сега видях темата и аз щях да кажа две три думи за Андро и джипа му. Имах щастието да се запозная лично с този човек .....с две думи мноооо точен пич. Видях и джипа на живо......вече е твой ,още веднъж честито!
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                            Честито и със здраве!!! Машината е пословична

                            Коментар


                            • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                              Честито и от мен!
                              Традицията изисква, при първа възможност, да се изфукате със снимки "in action" .
                              Това е автомобил, който може да даде нов смисъл на понятието "длъжен е да ви закара!".

                              Много да ви радва!
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                                Честито, джипа на Андро си е страхотна машина браво

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X