Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

    Изобщо, не знам кой е решил че жълтите могат да правят коли
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #92
      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Изобщо, не знам кой е решил че жълтите могат да правят коли
      Ако жълтите не могат, какво остава за разни жабари и макаронаджии .
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #93
        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        То същото - едните пукат глави, като 2.8 на патрол, другите правят същото като трилитровия патролски, само дето по друг начин и с една идея по-рядко.
        Абе KZ-T -то не е толко лабаво.., а и с независимото человека ще си е по-некамионджия....и ще му е по-лекинко..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #94
          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Абе KZ-T -то не е толко лабаво.., а и с независимото человека ще си е по-некамионджия....и ще му е по-лекинко..
          Е тогава едно терано да земе. 2.7 е чук без дръжка.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #95
            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

            А що ли пък трябва да е дизел, помпи, глави...ау, а не бензинов?
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #96
              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

              Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение

              Старозагорско - Сърнена Средна гора.
              Почвата е непропусклива и обитавана от раци ето такива:
              [ATTACH=CONFIG]717780[/ATTACH]
              Аз няма да ти казвам какъв джип да си взимащ защото, този към които си се насочила към колегата от форума е просто перфектния за теб.
              Аз искам да те попитам и ако може да ми обясниш, защото ми е много интересно от научна гледна точка :
              какво прави морски рак ,наричан от нас месните -Пагур, от които сам хващал хиляди ( много са вкусни с много сол и много бирааааа) и им знам и кътните зъби, а те нямат такива живее на голяма дълбочина зимата и се изтегля навътре в морето, а в края на април почва да излиза по брега и ние тогава ги ловим. Та какво прави този рак в Старозагорско на 500 м. надморска височина в някаква кал и то до река като той не издържа и 30 минути в сладка вода пробвал съм го в легена, издържа 3-4 дена без да е в морето?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:032981725[1].jpg
Прегледи:1
Размер:135.9 КБ
ID:5593013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:032981726[1].jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5593014

              Коментар


              • #97
                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Изобщо, не знам кой е решил че жълтите могат да правят коли
                А кои могат? Тия, дето правят по 3 тона джипки и ги окомплектоват с мотори за които 80км/ч е първа космическа?

                Няма пълно щастие - това е. Или поне не е измежду това, дето може да се намери по нашите земи.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #98
                  От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                  Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                  А що ли пък трябва да е дизел, помпи, глави...ау, а не бензинов?
                  Краси, кажи хубав бензин на два цели моста за "осеминещоси" и да го купим за приятел веднага. Ако пък и е тойота, чудесно.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                    Не е същия рак .Ама пък прилича....Това е крив речен рак и е доста разпространен по реки и язовири в южна България.

                    Коментар


                    • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                      Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                      ...
                      Аз искам да те попитам и ако може да ми обясниш, защото ми е много интересно от научна гледна точка :
                      какво прави морски рак ,наричан от нас месните -Пагур, от които сам хващал хиляди ( много са вкусни с много сол и много бирааааа) и им знам и кътните зъби, а те нямат такива живее на голяма дълбочина зимата и се изтегля навътре в морето, а в края на април почва да излиза по брега и ние тогава ги ловим. Та какво прави този рак в Старозагорско на 500 м. надморска височина в някаква кал и то до река като той не издържа и 30 минути в сладка вода пробвал съм го в легена, издържа 3-4 дена без да е в морето
                      Е, не зная - до сега бях виждала само от дългите раци.
                      Такъв тип в сладка вода (на мен също ми прилича на морския) видях за първи път на това място и са доста. Преди кучето си играеше с тях, но го щипят и вече ги заобикаля.
                      Ниската тераса на долината е поне метър и половина, два над реката, алувиална непропусклива почва и си живеят директно на пръстта.
                      По-интересно ми е как в такива условия живеят пепелянки (?!), но не е за този форум.

                      Гледам, че долу са ти отговорили...

                      Извинете за off-a!
                      Последно редактирано от 7/8; 12-06-14, 23:10.

                      Коментар


                      • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                        Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                        Е, не зная - до сега бях виждала само от дългите раци.
                        Такъв тип в сладка вода (на мен също ми прилича на морския) видях за първи път на това място и са доста. Преди кучето си играеше с тях, но го щипят и вече ги заобикаля.
                        Ниската тераса на долината е поне метър и половина, два над реката, алувиална непропусклива почва и си живеят директно на пръстта.
                        По-интересно ми е как в такива условия живеят пепелянки (?!), но не е за този форум.




                        Гледам, че долу са ти отговорили...

                        Извинете за off-a!

                        На мен ми стана много интересно къде е това място с раците около Стара Загора . Ако не ти е проблем да се свържем по телефоните да ми обясниш , че уж ги знам баирите наоколо ама не съм виждал такова животно . Пък и ако закъса някъде твоя човек да се спасяваме . Телефоните са ми в подписа. Поздрави.

                        П.П. Взимай на Андро Патрула без да мислиш ....................
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                          Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                          Извинете за off-a!
                          А,не се притеснявай това все пак е OffФорум !


                          6 страници с мнения от типа : Абе дали да не вземеш ТОВА !?! Мммммне,май предложеното в първия отговор е най-подходящо !

                          Коментар


                          • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                            Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                            По-интересно ми е как в такива условия живеят пепелянки (?!), но не е за този форум.
                            Определено е за този форум, само не за този раздел. Смело търси темите за змии (има няколко големи) и ако не видиш нещо полезно - отваряй нова.

                            Коментар


                            • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                              Абе,тука рибари няма ли?
                              С такива раци(в едни водоеми живеят заедно с дългите) е пълно по реки и язовири в южна България.Милиони са...
                              И редовно ми ядат царевицата от дънните за шаран

                              Коментар


                              • От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                                А,не се притеснявай това все пак е OffФорум !


                                6 страници с мнения от типа : Абе дали да не вземеш ТОВА !?! Мммммне,май предложеното в първия отговор е най-подходящо !
                                Вече съставих мнение и имам машина предвид (когато стане факт, ще се похваля), но някои от коментарите, са интересни.
                                Не бях видяла примерно, че има раздел за змии.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X