Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

    Е затва след 2002 оправения.
    Даже има два три коня отгоре
    И събира повече масло
    И даже дига 160 в дългата база
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

      Здравей колега, за нуждите които си посочил има един много подходящ джип. Състоянието на джипа е прекрастно, за което лично мога да гарантирам, а собственикът е уважаван член на форума.За качествата на джипа можеш да се увериш лично ако се свържеш с колегата. Моля да не се приема като реклама, а като лично мнение.
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171691
      sigpic
      Land rover lightweight-series 3
      Range Rover V8
      Range Rover Classic Vouge SE V8
      Mercedes G280

      ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

      Коментар


      • #78
        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

        Ванка, тия стари спартански коне не влизат в изискванията.

        Коментар


        • #79
          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Е затва след 2002 оправения.
          Не е баш оправен и след 2002, увеличават обема на циркулиращото масло, ама нъцки- чети бракята руснаци и патилата им..., които продължават ..та масово препоръчват бензиновите, само дето при нас ги няма, ама хич !
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #80
            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Не е баш оправен и след 2002, увеличават обема на циркулиращото масло, ама нъцки- чети бракята руснаци и патилата им..., които продължават ..та масово препоръчват бензиновите, само дето при нас ги няма, ама хич !
            Е, аз от самото начало писах че решението е Г. Ама пък бюджета не стига, значи се налага компромис и те така.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #81
              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Ванка, тия стари спартански коне не влизат в изискванията.
              Аndro 160,
              е вижте си личните де!

              Коментар


              • #82
                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е затва след 2002 оправения.
                Даже има два три коня отгоре
                И събира повече масло
                И даже дига 160 в дългата база
                И даже е с помпа Бош випи с някакви четворки, която след 2005та се ремонтира срещу 8-9К лв...
                Very good nice

                Коментар


                • #83
                  От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                  Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                  Здравей колега, за нуждите които си посочил има един много подходящ джип. Състоянието на джипа е прекрастно, за което лично мога да гарантирам, а собственикът е уважаван член на форума.За качествата на джипа можеш да се увериш лично ако се свържеш с колегата. Моля да не се приема като реклама, а като лично мнение.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=171691
                  Благодаря!
                  ...вторият, който ми посочва тази джипка - май ще преосмисля критериите си и ще пращам сватове.
                  Последно редактирано от 7/8; 11-06-14, 23:32.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    ........
                    Изброените от теб машини са като звездата на "Мерцедес" - сочат три напълно различни сегмента 4х4......
                    Дедо! На бас, че каката не знае даже какво е " друснИполянка"!? Бая хора бъркат понятието "offroad" и има ли то почва у нас.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                      Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                      Благодаря!
                      ...вторият, който ми посочва тази джипка - май ще преосмисля критериите си и ще пращам сватове.
                      Аз ще съм третият! Надали на скоро в България е имало в продажба по-читав екземпляр в техническо отношение! Андро се занимава с джиповете ми от както аз се занимавам със джипове и имам преки наблюдения в продължение на години.... Джипа е щаден много като начин на каране, а понеже човека си го държеше основно в сервиза - всяка свободна минута (когато е на кеф, разбира се) е прекарвал около и под него - постоянно човъркайки и подменяйки нещо, за да се намира на работа - автомобила е перфектен в техническо състояние и най-важното - повече от подготвен за вашите нужди. Просто купуваш и караш (що ли нямах аз едни свободни 8 - 9 000 лева...). Само ще добавя, че Андро си е спечелил име ,като един от най-добрите и коректни майстори/хора в този форум! Въобще не се чудете, ами изпращайте сватовете...

                      Поздрави

                      Коментар


                      • #86
                        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        И даже е с помпа Бош випи с някакви четворки, която след 2005та се ремонтира срещу 8-9К лв...
                        Very good nice
                        VP44. До колкото ми е известно kiki.t от форума ги ремонтира за значително по-малка сума от това.

                        Без значение де - разправия си е. При покупка на такова директно бих я завел на профилактика. и подмяна на нещо, ако е тръгнало. И дюзите така. И запушване на EGR, и там всичко останало.

                        Абе таралеж в гащите си е, ако нямаш късмет.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          VP44. До колкото ми е известно kiki.t от форума ги ремонтира за значително по-малка сума от това.

                          Без значение де - разправия си е. При покупка на такова директно бих я завел на профилактика. и подмяна на нещо, ако е тръгнало. И дюзите така. И запушване на EGR, и там всичко останало.

                          Абе таралеж в гащите си е, ако нямаш късмет.
                          Без да умаловажавам труда и познанията на кики.т, познаваме се, тази помпа на този патрул наистина е таралеж в гащите. Имам преки наблюдения от кола на приятел, която иначе е в отлично състояние, но помпата издава симптоми, които никой до момента не успя да разгадае и откоригира в заводски параметри. По спомен - проблем даде някакъв модул, който до 2005г. (примерно) се заменя само той срещу 800-900лв, след тази година се сменя цяло нещо си (предполагам по-голямата част от помпата), срещу цитираната от мен по-горе цена. която е проверена при Люцкан. Цялостна профилактика на помпа на тлк80, която е технологично по-стар автомобил ми излезе около 1000лв. с труда. При тлк 100 (съвременник на въпросния патрул) сумите също са далеч по-оптимистични (не случайно говоря точно за тези тойоти, защото само те влизат в категорията на патрула), също проверено.

                          Ами не, пичове, отказвам да карам такъв патрул, ако ще да върти 35ци със 150...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                            Ами не, пичове, отказвам да карам такъв патрул, ако ще да върти 35ци със 150...
                            Аз за кво писах за 463
                            Е, не влиза в 8к ама няма пълно щастие.


                            ПП пропуснал си да споменеш за автоматиците. И двата вида са смотани, но единия особено не държи на мотора и си заминава бърже.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #89
                              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                              ПП пропуснал си да споменеш за автоматиците. И двата вида са смотани, но единия особено не държи на мотора и си заминава бърже.
                              Е то понеже па при ръчката маховика не струва колко половин кола....Незнам поради що не се спомена за още илядо лева за 95-ца, с която човека спокойно да си ходи по банки и офиси след като премине тази колосална локва от кадрите...
                              Последно редактирано от sonda; 12-06-14, 20:04.
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #90
                                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Е то понеже па при ръчката маховика не струва колко половин кола....Незнам поради що не се спомена за още илядо лева за 95-ца, с която човека спокойно да си ходи по банки и офиси след като премине тази колосална локва от кадрите...

                                То същото - едните пукат глави, като 2.8 на патрол, другите правят същото като трилитровия патролски, само дето по друг начин и с една идея по-рядко.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X