Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

    Такаа - значи ако патрула те кефи за градско скачай смело и безотговорно.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      ... Това, ако не иска да си вземе Г класа де. Едно 463 ще заспи.
      Дай да вземем 4-5 Геги 463 за "осем, осеминещоси" и да се видя у пари след това...

      Коментар


      • #33
        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

        За жалост, не ми е трябвало да ги снимам преди заравняването. Почвата е непропусклива и обитавана от раци ето такива:
        Шах ?! Какви са тия "крабове" и то в почва ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #34
          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

          Да речем - 75% градско и 25% offroad, качих снимки на терена.
          Колегата не е технически грамотен водач.

          Коментар


          • #35
            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

            Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
            Колегата не е технически грамотен водач.
            Е, поне имаш истинска причина да не вземаш Ужаска.

            Коментар


            • #36
              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

              Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
              Да речем - 75% градско и 25% offroad, качих снимки на терена.
              Колегата не е технически грамотен водач.
              Ето де - писах ти
              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Такаа - значи ако патрула те кефи за градско скачай смело и безотговорно.
              А ако промениш бюджета - мерцедес.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                Снимката е примерна.За посочения бюджет и поставените цели,мисля че отговаря.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AETV51149875_1b.jpg
Прегледи:1
Размер:80.4 КБ
ID:5592783
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #38
                  От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                  Напълно подкрепям Марто. Профила на водача е тип юзър. На такъв му трябва фул тайм с добри АТта, с ефтина подръжка. Колкото по малко неща може да обърка толкова по добре. В тоя бюджет влиза Диското.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                    Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                    Благодаря ви за съветите! В междуредието казахте достатъчно.
                    Уха, лесно мина - гледах къде по нахапани новаци из другите теми.
                    Май и аз към Патрол-чето залитам.
                    Сега остава и да извадя късмет да се намерим...
                    Щото взеха муЖките да имат по- малко косми по краката от женЦките, по ширините наши в днешно време.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #40
                      От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Пикап? ....
                      Очевидно е човек от "поддръжката", а за "иконом-градинар" това е най-практично. Става и "Диското" и....."Гранд черок", но четириврат "Ренджър" (форд) или "Ел200" (мицубиши) щ'о не.С малко желание (пари) "Еф" пикапите на форд, "Рам" на додж та дори "К5 Блейзър" (от НАТО-вска армия) на шевролет, ако има пари да си го внесе от чужбинско..... задължително с лебедка
                      Последно редактирано от дядо владо; 10-06-14, 20:10.
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #41
                        От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                        Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                        Всяка година - другаде, но "хайванчето" ми трябва за България - само 500 м. надморска и само около километър проблемен, но не е нормално човекът да си носи всяка сутрин и вечер примерно резачка с туба бензин и 2, 3 още неща "на гръб" и ако не беше градското, направо бих взела УАЗка.

                        ПП Грешка - 400 и нещо м. надморска...
                        Старозагорско - Средна Сърнена гора.
                        Тъй тъй , Старозагорско - Средна Сърнена гора ми е под прозореца ... пък щом залиташ по Патрол , тъкмо тия дни продадохме един Y61 2.8 TDI за около осем осеминещоси ... пък 60 см водичка Патрола си я гази безгрижно ...
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5300094.jpg
Прегледи:3
Размер:253.4 КБ
ID:5592792Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5300097.jpg
Прегледи:3
Размер:165.1 КБ
ID:5592793

                        Тук беше около 1.50 , и само Патрола и един Вранглер минахме без аварии и след това карахме още около 60 км трасе
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #42
                          От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Тъй тъй , Старозагорско - Средна Сърнена гора ми е под прозореца ... пък щом залиташ по Патрол , тъкмо тия дни продадохме един Y61 2.8 TDI за около осем осеминещоси ... пък 60 см водичка Патрола си я гази безгрижно.
                          ...
                          Тук беше около 1.50 , и само Патрола и един Вранглер минахме без аварии и след това карахме още около 60 км трасе
                          Отивам за валериан ("...йохохо и бутилка ром").

                          Като каза Вранглер, преди да реша, че в този форум ми е спасението, направо се бях засилила да гледам един Вранглер на около 14 км. от мен - 4.0, V6 автомат, бензин, от 89-та г., за около 3 илядо евра. Нали съм женцко, а той 'убавец голям... Но да прибирам току що купен старец на собствен ход ми се видя рисково, или аз не съм достатъчно хард, а и като не съм разбирачева, бива ли за едната хубост да го взема?!
                          Последно редактирано от 7/8; 11-06-14, 00:03.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                            Ако е такъв Врангел за какъвто си мисля, за едната хубост, бива, да.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                              Ето този:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_1.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5592822

                              Коментар


                              • #45
                                От: Е, какъв да е за OFFRoad, но не само, за осем осеминещоси?

                                Първоначално публикуван от 7/8 Преглед на мнение
                                Като каза Вранглер..... бива ли за едната хубост да го взема?!
                                Само не може да е V6
                                4.0л. мотора е 6 цилиндъра в редичка, ако някой му е сложил послеV6 (друг мотор) може да има изненади....иначе хем е хубавец, хем държи стийност, хем само за едрин бензинов трион става, пък и щом е по любов вземай .......
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X