Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
    Някой модератор да вземе да измести някъде последните мнения, че оспамихме яко темата. Състезанията от типа "Изгубени" се характеризират с това, че не са тежко трофи а ориентиране и в това им е чара.
    Ако реши може и да ги изтрие , макар че в общи линии само коментираме особеностите на този тип състезания ... Организатора решава какво да е състезанието , ние само караме
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #32
      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Не точно така Петьо , в трофито азимута е единственият начин да свържеш две точки от пътната книга между които не съществува никакъв път
      Това изобщо не е вярно! Хайде на бас, че ще ти направя пътна книга между кои да са две точки по трасетата.
      Вземаме пътна книга от произволно състезание в която има азимути, и се наемам да ти напиша в картинки и метри как да достигнеш до точката.

      Разбира се, ако точката е по средата на една голяма нива-няма как, но ние не караме по нивите. Но пък винаги съществува варианта да се избегне минаването през такава точка за която няма как да се означи достигането и по човешки начин.

      И пак си държа на мнението, че азимутите са похват от спортното ориентиране(и други области де), а ние сме събрали да караме джипове по тежък терен-онова дето му викат "Офроуд". Та наблягането трябва да е на терена и майсторското преминаване през препятствията, а азимутите да ги оставим за спортното ориентиране.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        Някой модератор да вземе да измести някъде последните мнения, че оспамихме яко темата. Състезанията от типа "Изгубени" се характеризират с това, че не са тежко трофи а ориентиране и в това им е чара.
        Никъде нищо няма да местя!
        Много ме кефи дискусията относно уменията на екипажа (основно на навигатора) да се справя с ориентирането по време на състезания. И макар че рискувам да вляза в сериозен спор с Кольо , ще кажа че дотук изказванията на останалите участници в дискусията ми харесват, включително и твоето.
        Аз понеже съм си много силно ориентиран към трофи формата, мен си ме кефят азимутите, а Кольо като си го кефи траяла, да си го кара-там азимути няма!
        Извинявам се предварително, ако някой се почувства засегнат на тема формат състезание който харесва и кара! Не мисля че трябва да се делим на траялджии, трофисти, ралиджии. Нищо лично към никого, просто аз харесвам най-много трофи формата ("може би щото не си карал рали" би казал вероятно някой ралиджия )
        Последно редактирано от koko_np; 14-07-14, 21:14. Причина: корекция
        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
        0899 00 2221 Николай Динков
        skype: kokonp

        Коментар


        • #34
          От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

          Коко брой ни и нас Ивайло Митев Геновева Митева М. Пажеро Шумен.

          Коментар


          • #35
            От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

            Брой ни и нас- с каквото можем ще помагаме. Щото съм кух траялджия и от друго не разбирам.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

              Имам заявени два екипажа, но не се сещам за имената. Увериха ме, че ще се запишат, така, че списъка започва да набъбва.
              Очертава се купон. За кой ли път...

              Те това му харесвам на офроуда.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

                Хайде и аз да се включа от Полша ...
                "Стига мрънкахте" за азимутите... Коко е казал, както и много други - който не го кефи - еми да не кара. Състезанието основно е по навигация ... дали с пътна книга, GPS координати, напътствия на съдии или азимути , всеки трябва да се оправи по някакъв начин...
                Причината да няма правилник, съм аз ... не ми остана физическо време и сили за това поради задачите ми към Бреслау, но ви уверявам, състезанието и неговият формат ( азимути + GPS координати ) ще ви забавляват напълно...
                Последно редактирано от koko_np; 16-07-14, 21:57.
                siko

                Коментар


                • #38
                  От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

                  Демонстративните етапи ще бьдат ли включени в класирането

                  Коментар


                  • #39
                    От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

                    Да, ще бъдат.
                    Няма да са задължителни, но ако искаш класиране-трябва да ги караш, че ще дръпнеш назад.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

                      Бройте ни и нас Мариан Илиев и Жулиян Светлозаров. Прототип

                      Коментар


                      • #41
                        От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 9-10 АВГУСТ 2014

                        Уважаеми колеги и приятели,
                        информирам ви че за съжаление Изгубени край Нови пазар 2014 няма да се проведе .
                        Оказа се че многото състезания през тази година не позволяват на част от екипажите да участват и при нас. Отчитайки този факт, прецених (след съгласуване с Косьо и Кольо) че е по-добре да го отменим, защото нашето желание беше да организираме събитие, на което да съберем повече колеги и приятели. Това през тази година, според списъка досега, явно не е възможно!
                        Благодаря на всички записали се, като се надяваме живот и здраве догодина отново да се съберем!
                        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                        0899 00 2221 Николай Динков
                        skype: kokonp

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X