Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с бендикс на Априлия Пегасо 650 1997г. Стари теми и мнения!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с бендикс на Априлия Пегасо 650 1997г. Стари теми и мнения!

    Здравейте колеги,

    Имам проблем с намирането на бендикс за Априлията, изчетох всички теми по този въпрос,
    но всичките които аз намерих бяха от 2007 до 2010 година. Там хората бяха решили проблема си с няколко варианта,
    но мисля, че те вече не са актуални.Там се споменава за части от "Дару кар" и зъбчатки изработени в гр.Девня.
    Идеята ми е дали има възможност още да се намерят такива алтернативни варианти или да се закупи от някъде
    този така проблемен чарк в момента.

    Ще съм много благодарен и ще се реванширам на колегите които могат да помогнат !

  • #2
    От: Проблем с бендикс на Априлия Пегасо 650 1997г. Стари теми и мнения!

    Вариантите са си актуални.Точно от "Дару Кар" взех бендикс 175,60лв. едно към едно с нашите за които в "Априлия" ми поискаха 560лв , пък в ибея идват и по-евтини няква китаиска фирма ги предлагаше по 68 паунда, имаше и комплекти ама се чака.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с бендикс на Априлия Пегасо 650 1997г. Стари теми и мнения!

      Благодаря ти ! Имаш предвид "АУТО БАВАРИЯ" в Младост 4 нали ?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с бендикс на Априлия Пегасо 650 1997г. Стари теми и мнения!

        Малко късно се включвам, но нямам предвид "Ауто Бавария" а "Дару Кар".Не знам къде се намира не съм от София, чухме се по телефона ама човека явно беше запознат с проблема и на другия ден Еконта ми го донесоха.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с бендикс на Априлия Пегасо 650 1997г. Стари теми и мнения!

          Здравейте отново искам да попитам някой знае ли размера на шийката /на зъбното колело/ в която се надява бендикса, а неговия размер е 51,71мм. Че имам една за възстановяване и мисля да я стържа и набивам втулка но незнам оригиналния размер, върти ми се нещо за 52мм. но не съм сигурен.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X