Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерни ягодки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерни ягодки

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Абе, мъже сме все пак. Имаме какво да си носим в джобовете
    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
    Тук нещо не се разбра, коя е гордостта?! Ако е тази от джоба на Droba, не му е тук мястото!
    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Не съм съгласен. Стига да е фолдър
    От тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=165492&page=3

    Подкараха го през просото...

    Коментар


    • От: Бисерни ягодки

      Първоначално публикуван от vampirsman Преглед на мнение
      Какво точно е атаката на мотор 125-2тактов и от каде се регулира какво да я направя по силна и т.н ... всичко за атаката на моторите Моляви
      Това му е първият пост на човека. Забележете и НИК-а.
      От тук: Какво точно е атаката на мотор 125-2тактов
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Бисерни ягодки

        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
        Добре де ... след това изказване ... аз пак да попитам ...


        п.п. И кое на Саксото му е здраво?! Задното окачване?! Или това, че дори да носиш 28-ми номер обувки, краката ти са пак един върху друг?! И като завъртиш волана връзките на маратонките ти се намотават около кормилния прът!

        От тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=169477&page=3

        Коментар


        • От: Бисерни ягодки


          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Над сервиза на "Голди" в Горна Баня е основната болница по ортопедия,...удължаване, ремонт и подмяна на крайници ако искаш иди там.....преди време ми смениха шарнир на Вампира ..... бедрена става на тъщата не е безплатно но са добри .

          Коментар


          • От: Бисерни ягодки



            Първоначално публикуван от samantha Преглед на мнение
            Здравейте,сега виждам че всички тук сте мъже така че нека ви кажа истината за Мерцедес А класс .Ще си помислите че не знам нищо за коли понеже съм жена но това нищо не доказва колата си е много хубава аз също ще си взимам такава ,малка е и удобна в момента някой от вас както се казва плюят по тази кола поради няколко причини

            1 защото били само за жени (не е вярно)
            2 защото не били толкова бързи ( че от бързина ще стане белята)
            3 и третото което е болно състояние в момента защото не е BMW

            Затова ли не харесвате мерцедес заради BMW ще ви кажа че това найстина е болно състояние и какво ще си вземем BMW и ще се правим на пичове каквито не сме и ще я усилваме докрай да покажем че уж много можем и това е... щом имаш BMW значи си Бог.Това са пълни глупости мерцедес са си най-добре аз лично харесвам джипове но както и да е тази също е много добра така че обръщам се към автора на темата . Не ги слушай купи на жена си колата перфектна е малка спретната количка ще си много спокоен уверявам те .

            може някой да се обидил заради BMW но това си е чистата истина малко си катастрофи има с тази марка ....
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бисерни ягодки

              Цялата тема щеше да е забавна, ако не беше тръгнала от "серизен" раздел, ама това е каточели най-култово:
              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
              Сега ще ме изпитваш ли?Ок щети кажа,това означение х се използва разговорно.По точно за стоманеноста на материяла,стоманеноста се изразява в съдържанието на въглерода.Виждали сте структорната решетка и как са изобразени молекулите.Обикновенния материял почти не съдържа такива молекули.Колкото е по стоманен толкова е повече въглерода.А баш хиксова стомана е с повишено съд. на въглерод,ако не се лъжа имаше и някакъв друг примес.Този вид стомана не става за моята цел,твърд е но е много крехък,не подлежи на механична деформация.Използва се най вече за направата на измервателни инстроменти.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Бисерни ягодки

                Това сигурно е някакво ново/стоманеност/ понятие за металите,а пък Х-та стомана всички друго може да е,но не и крехък материал.

                Коментар


                • От: Бисерни ягодки

                  Метериалознание ?!
                  - Мии... Не

                  Коментар


                  • От: Бисерни ягодки

                    Ко? Нье!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Бисерни ягодки

                      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                      Освем ловците , по пътищата стават много п.т.п. та с пияни , не чак толкова пияни какво да спрем произвотството на мепесета ли ? Обзалагам се и че тази тема след няколко бама ще бъде заключена. Ако имаш желание мога да ти копирам няколко досъщ тази.
                      Освем няколко бама и да затваряме сергията
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бисерни ягодки

                        Първоначално публикуван от sasojjm Преглед на мнение
                        и аз също мн се надявам ама почвам да си мисля че това не са хора без чадър и мойта е подобна ама сумата е доста по голяма схемата малко по различна оказа се че пари преведени по банка са най НЕ безопасния начин на плащане защото никой на никого не може да търси сметка всеки си мие ръцете с другия и накрая ти си прецаканния от всякъде и полиция навън уведомявах и след като те се свързали с въпросния човек изведнъж не можел да се открие саита им спря защото бил фалшив и най интересното е че сума народ изпаткали с по няколкото хиляди евра и нищо тези били мъгли се едно тез пари никой няма да ги тегли или вземе от някъде ......сичко е един голям цирк или казано с други думи докато има риби ще има и рибари ..
                        Така се пише!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Бисерни ягодки

                          Днес подкарах слънчогледа.
                          Колко вдига
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бисерни ягодки

                            Доста се чудех в кой раздел да я кача тая снимка. По принцип е смешна ама на мен ми е тъжно.... Правена е това лято в случайна кръчма в Приморско...
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-08-28 14.07.34.jpg
Прегледи:1
Размер:53.6 КБ
ID:5609291
                            Калин - О88 б579I9I
                            Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                            Коментар


                            • От: Бисерни ягодки

                              Ми то за чужденци, бре! Кой немец няма да се сети за какво става въпрос, като прочете 6kembe 4orba?
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Бисерни ягодки

                                Е нЕма как да не го пусна тука това:
                                Първоначално публикуван от kalin1983 Преглед на мнение
                                Колеги да знаете от какво може да ми светва на таблото в червен цвят AT
                                А ся де ?
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X