Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро изложение - Берген.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ретро изложение - Берген.

    Казвам "случайно", просто защото пътя ми минава от там.

    Всъщност бях се запътил да заснема Queen Mary 2.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_76130.JPG
Прегледи:1
Размер:169.7 КБ
ID:5590948

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7617_04.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5590949

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7744.JPG
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5590950

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7749.JPG
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5590951

    Коментар


    • #17
      От: Ретро изложение - Берген.

      Първоначално публикуван от rosicha Преглед на мнение
      ...[ATTACH=CONFIG]715045[/ATTACH]...
      Чудесни форми има на тази снимка! Много обичам заоблените линии. Толкова са, м-м-м, стилни...
      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

      Коментар


      • #18
        От: Ретро изложение - Берген.

        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
        Чудесни форми има на тази снимка! Много обичам заоблените линии. Толкова са, м-м-м, стилни...
        Прав си! Веднага се набиват на очи! И аз отделих повече време на линиите на тази снимка....
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: Ретро изложение - Берген.

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Прав си! Веднага се набиват на очи! И аз отделих повече време на линиите на тази снимка....
          "E тип Ягуар" гоУем праз, в "дядо мастурбант гараж" съм коткал по-голямата котка XJ V12 като казАх гараж, абе вие да не обсждате мачката в тема за автомобилни красавици........


          Хубави снимки, благодарско.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #20
            От: Ретро изложение - Берген.

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            "E тип Ягуар" гоУем праз, в "дядо мастурбант гараж" съм коткал по-голямата котка XJ V12 като казАх гараж, абе вие да не обсждате мачката в тема за автомобилни красавици........


            Хубави снимки, благодарско.
            Я, верно е ягуар....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #21
              От: Ретро изложение - Берген.

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Я, верно е ягуар....
              Като гледам извивката като на ски шанца в горната част на конструкцията, която отдалечава покривния материал от основното тяло - ягуарка ще да е...
              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • #22
                От: Ретро изложение - Берген.

                Ако бях там със сигурност щях да си износя обувките около "американците",голяма слабост са ми от дете!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #23
                  От: Ретро изложение - Берген.

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Ако бях там със сигурност щях да си износя обувките около "американците",голяма слабост са ми от дете!
                  Вчера беше ли на ретропарада за "Спасов ден"? Имаше известно количество (и качество).....
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ретро изложение - Берген.

                    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                    Като гледам извивката като на ски шанца в горната част на конструкцията, която отдалечава покривния материал от основното тяло - ягуарка ще да е...
                    Според другарката по физика, покривният материал би следвало да се привлича от основното тяло, а не да пада свободно. Явно този дизайн не се подчинява на физичните закони! Как ги правят тия ягуари, бре!?
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ретро изложение - Берген.

                      С голем мерак май!А за формите на стария Корвет немам думи ,направо като мацка!На Спасовден не бях,щото нали работен ден ,па най-гадното, падна се провинция иначе рядко пропускам!Обаче не е като да подкараш,покрай монтьорската дейност едно време съм подкарвал некоя друга стара американска каляска и споменатия от тебе Джаго 12 В /работех при Жоро Златанов -Нови Искър/,а за пръв път Фаерлан 500Натиснете снимката за да я уголемите

Име:69-Ford-Fairlane-Cobra-DV-10-MB_d002.jpg
Прегледи:1
Размер:228.6 КБ
ID:5591331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:800px-1959_Ford_Fairlane_500.jpg
Прегледи:1
Размер:100.1 КБ
ID:5591332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1968-fairlane-13.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5591333Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ford69fairlane500c.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5591334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ford-Fairlane-500-de-lujo-1972-200906061020152.jpg
Прегледи:1
Размер:49.2 КБ
ID:5591335,беше на приятел с който заедно правехме коли,баща му караше Фаерлан 56 година с едни големи крила отзад с кръгли стопове невероятно красива кола, от тогава на всичко друго гледам по иначе,то си е адреналин особено като запалиш уазкови гуми на 50 метра! Снимките на колегата от изложението в Берген си ги правя на папка,а за Коледа на календар,по-интересните!
                      Последно редактирано от faster; 01-06-14, 20:20.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ретро изложение - Берген.

                        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                        Чудесни форми има на тази снимка! Много обичам заоблените линии. Толкова са, м-м-м, стилни...
                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Прав си! Веднага се набиват на очи! И аз отделих повече време на линиите на тази снимка....
                        Ей мушмороци!


                        п.п. Благодаря за споделянето.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ретро изложение - Берген.

                          Благодаря за споделеното! Оплакнах очите и ми потекоха лигите. Ще си отворя една студена бира, че иначе трябва да пия 1 студена...вода.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X