Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

    За жалост нямам с какво да измеря волтажа. След като заредих батерията мотора запали и нямах проблем. Минах към 60-70 км. Сигурно ще се наложи да сменям акумулатора, защото минаха 4 г откакто купих мотора с този акумулатор И му е време вече.
    HONDA XL650

    Коментар


    • #62
      От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

      На колко волта зарежда? Щото кофти акумулатор убива релето за зареждане! Личен опит.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #63
        От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

        4г. са много, при мен геловите карат по година

        Sent from my D5803 using Tapatalk

        Коментар


        • #64
          От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

          Зарядното няма дисплей. Уж на 12. Купих го в Германия и не мисля, че е менте...
          HONDA XL650

          Коментар


          • #65
            От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

            Стоян по-скоро имаше предвид мотора на колко волта зарежда акумулатора, не зарядното
            Subaru Impreza 2.0 '98
            Honda Africa Twin RD07 '95
            Honda Africa Twin RD07А '96

            Коментар


            • #66
              От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

              Мотора беше добре след зареждането. Предстои ми неотложно пътуване на 2000км и вчера реших да пробвам мотора как е. Минах 500км (150 офф) без да го мъча. Днес го умих и вечерта запалих. Появи се чукане от дясно в двигателя и мисля, че не е в гърнеата. При загрял двигател пак се чува.... Дали е верига, дали е нещо друго?!?
              Последно редактирано от peshunov; 19-06-16, 20:47. Причина: допълнение
              HONDA XL650

              Коментар


              • #67
                От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                Касета на съединител?

                Коментар


                • #68
                  От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                  Няма промяна при натискане на съединителя
                  HONDA XL650

                  Коментар


                  • #69
                    От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                    Има един въпрос- на моя Трансалп когато спирам на сфетофар например изключването от 1ва или 2ра на неутрална е трудно. При опит за минаване на неутрална от 1 ва отива направо на втора или обратното. Ако преди излючване на неутрална подам газ изключва нормално. И друго- понямкога от висока към ниска скорост понякога не пристъргва или не превключва много.. "мазно".

                    Коментар


                    • #70
                      От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                      Извинявай за въпроса, ама от колко време караш?
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                        Промени си позицията на лостчето за скоростите, най-вероятно с един или два зъба на шлиците нагоре, провери си жилото-смажи го или го смени и пак пробвай. По принцип Транса си включва леко грубо скоростите, има го чукането сякаш не си натиснал докрай съединителят.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                          4 години, само че не разбирам защо ме питаш? Благодаря за съвета, ще проверя позицията на лостчето.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Извинявай за въпроса, ама от колко време караш?
                            Щях да питам същото. И на трите тежки ендура дето съм имал +ВФР-а ми беше така (малко трудно се цели неутралната), ама се свиква.Ендурата са ми Транс 600, Африка РД07 и Триумф Тигър 955.Последните 2 още ги карам активно(да не звучи като хвалба ). Имах една Кава ЕР5 и там неутралната влизаше малко по-лесно , ама пак не е както от 4-та на 3-та да речем.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                              Карах Пегасо 2 години и ЕР 5 също две години. И на двата мотора скоростите се превключваха нормално, и с неутралната не съм имал проблем. Явно Транса не е така. И беше нормално да попитам. Все пак нямах опит специално с този мотор/карам го от април/.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Хонда Трансалп 650V - няколко въпроса?

                                Първоначално публикуван от TTsekov Преглед на мнение
                                При опит за минаване на неутрална от 1 ва отива направо на втора
                                Заради това се озадачиха колегите,аз също не разбрах от първа към неутрална как отива на втора,да не кажа невъзможно.
                                Ер5,6 -ерша дето викат руснаците и версиса са едно към едно,и ако от 1 ва към неутрална успееш да вкараш втора,идвам на обучение при теб.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X