Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка къща или вила в Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Малка къща или вила в Сърбия

    Преди години закъсАх с камиона 50-тина км след Белград в посока БГ на магистралата!1 час се мъчих и накрая почнах да махам отчаяно.Начи спреха ми македонец,турчин и сърбин!Кофти ми е да го кажа ама българите само ми правеха знаци че нямали време,тахографа значи!Е те тия тримата и аз дружно ми помогнаха!Дорде не запали камиона не тръгнаха!Та така!
    Относно рикията!Такава,каквато съм си купувал и все още купувам от Пирот,тук не съм намирал!СпраФка - Дедо ви Владо!ПробвА я!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #62
      От: Малка къща или вила в Сърбия

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Я как можеш и да си сериозен, нищо че не разбираш от ядене
      За ядене - питай Пиротския Революционен Комитет какво съм поръчал и то извън менюто и лошо ли е било. Е, колега от форумЪт има принос в придобиването на моя опит, ноооо аз добре се уча
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #63
        От: Малка къща или вила в Сърбия

        По-здрав за сичкото югославофил
        http://www.slavorum.org/stunning-old...rom-the-1920s/

        Съжале боку, въпреки че са хубави снимките, такива от српско реално няма
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          От: Малка къща или вила в Сърбия

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Съжале боку, въпреки че са хубави снимките, такива от српско реално няма
          Тука има много.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #65
            От: Малка къща или вила в Сърбия

            На пръв поглед мамалигарско и българско, но сигурно има
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #66
              От: Малка къща или вила в Сърбия

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              На пръв поглед мамалигарско и българско, но сигурно има
              Е, некви рОмуняски яко са налазили страницата. Преди време, когато една сръбкиня ми я показа, бяха предимно сръбски. Че и клипчета със "stara kafanska calgija" (ама наистина стара - отпреди "ВСВ") пускаха редовно.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X