Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка къща или вила в Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Малка къща или вила в Сърбия

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

    Най-вкусната скара съм ял в един пясъци до мъртво море,

    Туй да не е щото е камилска? Западен или източен бряг?
    поздрави от хаджипенчо.

    Коментар


    • #47
      От: Малка къща или вила в Сърбия

      О вкуса и цвета
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: Малка къща или вила в Сърбия

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        О вкуса и цвета
        Знам-знам, нали ми раправяше тука колко велика била... италианската кухня
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #49
          От: Малка къща или вила в Сърбия

          Ми така е, е не тая от абруцио
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #50
            От: Малка къща или вила в Сърбия

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Знам-знам, нали ми раправяше тука колко велика била... италианската кухня
            Малко оффтемата,
            Гагич, що не разкараш тоя гнусен аватар? Или нарочно си го сложил, та да няма желаещи да ти четат излиянията?

            Коментар


            • #51
              От: Малка къща или вила в Сърбия

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Малко оффтемата,
              Гагич, що не разкараш тоя гнусен аватар? Или нарочно си го сложил, та да няма желаещи да ти четат излиянията?
              Още ли не знаеш, че това е бъдещият служебен премиер?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #52
                От: Малка къща или вила в Сърбия

                И тази тема ще отиде у небитието! Никой не е споменал че трябва да е точно в западните покрайнини! Имаше предложения,но не и конкретни питания за там! Мен не ме интересува нищо,на по-малко от 100км. от границата! Ако искам,аз и тук си имам прекрасна къща на 1-2км. от браздата. Да,ама е от тази страна! И Пепи е прав за всичко което е споменал за покрайнините! И не са виновни сърбите,ами пак ние! Не може на пазара в Пирот да се чува само българска реч,и пазара да е това,което беше преди 3 години! Нито има толкова дюли,ни толкова свинье в дворовете,ни мляко за сиренето и кашкавала!
                Преди година,бях на гости на приятел в Смедерово(50км преди Белрград)и му казах че искам истинска дюлева ракия.Е,обърна околията човека,и успя да ме снабди с един (1) литър! Та толкова за стоките в покрайнините! А защо искам къща там ли? Много е просто-заради хората! Повечето,които пишат в темата,са виждали сърбин по телевизията,или докато са купували маркови стоки в Илиянци! Няма такива вежливи,услужливи и ведри хора! Имам много приятели там,и съм прекарал доста време между тях! Преди няколко месеца си оставих мотора в центъра на Княжевац,като каската и якето ми си стояха на кормилото близо 4 часа. Е,както ги оставих,така и ги намерих! Майната и на музиката,аз и тук си я слушам! На храната и пиенето също! Хората са ДРУГИ!! За мое щастие,и тук ги намерих,ама са малко!!

                п.п Гагич,тоя аватар верно вади от обувките!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #53
                  От: Малка къща или вила в Сърбия

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  п.п Гагич,тоя аватар верно вади от обувките!
                  Ти поне си ме виждал? Мигар не си приличаме?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Малка къща или вила в Сърбия

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Още ли не знаеш, че това е бъдещият служебен премиер?
                    За съжаление, повечето бъзици на Гагич за българската политика се реализират по някакъв, пряк или косвен, начин.

                    За Сърбия - споко, ще стане като тука. Водим ги с 15 години ама за това не си струва инвестицията.

                    Е, освен за изкривените от злоба лица. Това е нашата рана от един определен исторически период и тя много бавно се лекува.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Малка къща или вила в Сърбия

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Ти поне си ме виждал? Мигар не си приличаме?
                      Бе....като две капки сте!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #56
                        От: Малка къща или вила в Сърбия

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        За Сърбия - споко, ще стане като тука. Водим ги с 15 години ама за това не си струва инвестицията.

                        Е, освен за изкривените от злоба лица. Това е нашата рана от един определен исторически период и тя много бавно се лекува.
                        Ще стане откъм цени изравняване. Но някои неща едва ли. Защото:
                        - в Сърбия ТитА не ликвидира частното селско стопанство;
                        - пак там същият ТитА не ликвидира частните дребна търговийка и кръчмарство.
                        Кръчмите им си бяха частни през целия "соц" и се снабдяваха с продукти от дребни земеделци и животновъди, пекари и млекари, надпреварващи се да отгледат по-качествена продукция, че да се купи тяхната. Сърбите (или в по-широк план jугословените) "шетаха" сЛободно из Европата и в сферата на услугите се опитваха да се равняват по "овий стандарт". О`Бозе почившата Югославия със все хърватското си крайбрежие, словенските ски-курорти и т.н., посрещаше в пъти повече туристи от Клета Майка дори в днешно време. За качеството на въпросните туристи и дума не може да става в сравнение със сганта, пълнеща днешно време нашите курорти. Оттам и изграждане на някакви традициЙ в посрещането и обслужването на клиентела. Назад да тичат, не могат да ни стигнат за 15 години.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #57
                          От: Малка къща или вила в Сърбия

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          ..Не, просто сърбите винаги са ми били ужасно смешни - с езика и маниерите си, писал съм как имах в началното училище едни съученици....
                          Ахххх , каква идилия е царяла в международното училище за децата на дипломатите от братските комунистически страни в приятелска Северна Корея ! Напрао се просълзих .

                          ... а докато тебе като малък там са те възпитавали в дух на братство и жизнеутвърждаваща дружба между братските страни и СССР , бате ти Владо слушаше вредна капиталистическа упадъчна рок музика , която радио Београд "пропагандираше" оттатък границата : " Мини макс" , " Вече уз радио" , "Ночни програм радио Београда" ... , както и радио Ниш и радио Зайчар .
                          Е , имаше и "Три гонга" , ама това от радио Скопиjе.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Малка къща или вила в Сърбия

                            Хер Готлиб като каза за щъкащите по света србе та се сетих - във Виена има много хубава градина със статуИ на музиканти- та разходим си се аз като един елемент внезапно се изпика мощно край храстите. Е къф беше мислите?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #59
                              От: Малка къща или вила в Сърбия

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Напрао се просълзих .
                              ...
                              ... а докато тебе като малък там са те възпитавали в дух на братство и жизнеутвърждаваща дружба между братските страни и СССР , бате ти Владо слушаше вредна капиталистическа упадъчна рок музика , която радио Београд "пропагандираше" оттатък границата...
                              И тАлавизията им беше в пъти по-добра от нашата. Сърбите си беа "западняци" напрао. В този смисъл, това чувство е заблуждаващо:
                              Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                              ...
                              Впечатлението за съсъдския манталитет е същото, като манталитета в екс соца, който е останал я някои кътчета на Европа. Визирам видяното по улиците и обикновените хора.
                              Та за/не имоти - ОК съм, че атмосферата усезаемо е друга, но в личен план ме наляга някаква подтиснатост и носталгия, понеже ми напомня детските години (но в никакъв случай мъка по "онова" време)..
                              Чувството е тъжно, но е в смисъл: "Какви щяхме да бъдем ние, ако бяхме случили на "по-отворен" диктатор, а не на Тато" Просто нивото ни е свалено ужасно ниско. Беше унищожена и подменена с престъпници цялата сфера на услугите в икономиката ни. Не случайно бивши сервитьори и бармани станаха у нас "топ-банкери", те са си били крадци още по Татово време и са се отчитали на ДС-то и "Стопанската милиция", за да си връткат далаверите спокойно. Продавачи на лимонада оглавиха Икономическата комисия в Парламента А през това време сръбският кръчмар си знаеше, че е кръчмар и се опитваше да бъде най-добрият кръчмар, за да изкара повече от доволни клиенти, а не да гепи от "Балкантуриста" и да чейнчи валута. Това е разликата.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #60
                                От: Малка къща или вила в Сърбия

                                Я как можеш и да си сериозен, нищо че не разбираш от ядене
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X