Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep WK / WH 5.7 HEMI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Ще взема да отида при дядо Владо...
    Няма пияни вишни тази събота за дядо от мен - оказа се, че е работен ден. Затова реших отново да се заема. Благодаря за сАвета
    Първоначално публикуван от foolen Преглед на мнение
    ....и сам купувал от ка..ланд дори малки са но ги има камплект различни амперажи.
    Взех най-малките, каквито имаше, водят се MINI на опаковката и се оказа, че стават. Също така се оказа, че под "чекмеджето", което Еди ме посъветва да дърпам смело, има друг капак (изотдолу), приличащ на това от клипа по-горе:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12345.jpg
Прегледи:1
Размер:64.9 КБ
ID:5679978

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3456.jpg
Прегледи:1
Размер:51.3 КБ
ID:5679979

    Таблото с бушоните е наклонено към шофьора и всъщност отгоре гледаш, а отдолу бъркаш и си става съвсем достъпно и удобно. Оказа се изгорял бушон, като го смених, power-outlet-ът заработи.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

      http://youtu.be/qoSkpTYbwQ4
      Някой има ли идея,дали може това да се получи. Да сложиш srt8 пакет на 5.7 hemi ?

      Коментар


      • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

        Първоначално публикуван от Nikola_Nikolov123 Преглед на мнение
        http://youtu.be/qoSkpTYbwQ4
        Някой има ли идея,дали може това да се получи. Да сложиш srt8 пакет на 5.7 hemi ?
        На какво казваш SRT-пакет ? На ауспусите, престилката отпред и нископрофилните гуми ? Както се вижда - може. По този случай (пише в коментарите под клипчето) - въпросният автосалон фалирал и затворил.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

          Да , купуваш един WK или WH SRT8 6,1 и си в джаза !
          Вариант 2 ,суперчарджър за 5,7 Hemi и летиш , джанти , брони и ауспухи са само пудра !!!
          Суперчарджъра е около 7000$ без доставка и монтаж !!!
          Последно редактирано от edirangelov; 11-09-15, 22:27.
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

            Какво е това суперчарджър. Извинявам се, но съм малко неук в тази сфера, а ми е много интересна и постоянно следя тези грандове. Хем искам да съм с куадра драйв две, хем да изглежда като срт8 . Може и да искам много нз,за това питах по-запознатите с тази материя. Не знам защо обаче не са много разпространени в България, а са прекрасни джипове.

            Коментар


            • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

              Първоначално публикуван от Nikola_Nikolov123 Преглед на мнение
              Не знам защо обаче не са много разпространени в България, а са прекрасни джипове.
              Щото не вървят на старо олио и горено масло Българинът като чуе нещо, че е с двигател над 2,0 л. и не е дизел, припада.
              До 2010 г. имаше акциз и беше безумно скъпо да внесеш такава кола. С отпадането му лека-полека почнаха да се появяват.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                Абе Гагич, колко му е данъкОт на тоя 5.7 ? Така и така плащам три не-дизелови над 2 литра, ...

                Коментар


                • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Абе Гагич, колко му е данъкОт на тоя 5.7 ? Така и така плащам три не-дизелови над 2 литра, ...
                  Не е в мен талонът с другите тапии (Боголюб младши е с "Хемито"), аз съм с "Либито" и гледам, че неговият данък е 329 лв. (със 17 лв. "отстъпка" за плащане изцяло, не на вноски) за тази година. "Хемито" беше нещо като 440 лв. Тук, гледам го дават да е 554,40 лв., но тъй като датата за преглед е през февруари, сигурно съм платил рано-рано и накуп, съответно и там съм "ползвал отстъпка" от Общината. То на "Пасата" ми, дето е 2,0 л. 115 к.с. и на 24 години, упорито не пада под 100 лв.

                  P.S. Онлайн-калкулаторът е точен, поне за София, сега си сметнах данъка с него за "Либито" - 346 лв. и като махнеш отстъпката от 17 лв. става това, което ми е на квитанцията.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                    Моето бмв 7 серия 333 к.с 2003 г. Точно 500 лв годишен данък платих за 2014 г. Така,че долу горе същата работа трябва да отида и да покарам един такъв екземпляр стига само го гледал на клипове в ютуб

                    Коментар


                    • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                      Първоначално публикуван от Nikola_Nikolov123 Преглед на мнение
                      Какво е това суперчарджър.
                      Механичен компресор , който се монтира допълнително и вкарва принудително по-голямо количество въздух променя се и софтуера на копютъра за да се добави и необходимото количество гориво , така мощността се увеличава значително !!!
                      Еди Рангелов : 0885 088 444
                      Няма незаменими има незабравими хора !!!

                      Коментар


                      • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                        Генчев, що си продаваш "ХЕМИТО" - обява 21454443711908883 в мобиле? Във форума те е срам / страх да го обявиш ?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Генчев, що си продаваш "ХЕМИТО" - обява 21454443711908883 в мобиле? Във форума те е срам / страх да го обявиш ?
                          Да, продавам го, имам 2 броя.
                          В същност сина ми го продава, на обявата е неговия тел. №, а аз ще прибера парите.
                          Исках да пусна обява и тук, но не мога да качвам снимки. Няколко пъти опитвах от различни компютри, с различни ОС и браузъри и нещо не захапва. Та ако може без снимки ще кача и тук.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                            Странно глухо тупкане предимно при забежки по черни пътища и... "безкомпромисен градски оффроуд" като в онази реклама периодично смущаваше комфорта ми в "Хемито" от 1 година насам. Първоначално заподозрях една празна тубичка, която носех в багажника предимно заради навика на сина ми да кара докато остане без бензин, игнорирайки всякакви дрънченета, предупредителни лампи и т.н. и после да вика "Колата умря! Нещо изгасна и не иска да върви. Стартер върти, но не пали!" В интерес на истината с "Хемито" не се беше случвало така и тубата си беше "девствена". Разкарах тубата. Звукът обаче от време на време се обаждаше пак. Сякаш задното гърне на ауспуха се блъска някъде. Чудех се дали откачането на това има някаква връзка, но ауспухът изглеждаше здраво захванат.
                            Съветските другари тук комИнтерНват, че може да е от тръбата за жилото на ръчната спирачка или от шарнир по "Rear Sub-Frame". Попаднах на подробни снимки на WK отдолу в интернета, разгледах и разните "МануЕли"... ми няма от какво да бъде (жилото на ръчната минава вътре в купето, преди да се раздвои), освен от... резервната гума, висяща отдолу на метално въже, прибирано с ръчна "лИбеТка" (туй по форумному), въртяща се с ръчка, включена в комплекта на крика. Свалих резервната гума и минах през всички възможни "градски оффроуди" - звукът го няма. Ха дано. Поизмих резервната гума, пребивавала под колата 5 и половина години и що да видя:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181209_124156.jpg
Прегледи:1
Размер:58.5 КБ
ID:5804550

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181209_124150.jpg
Прегледи:1
Размер:65.0 КБ
ID:5804551

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181209_124145.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5804552

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181209_124141.jpg
Прегледи:1
Размер:53.4 КБ
ID:5804553

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181209_124135.jpg
Прегледи:1
Размер:95.7 КБ
ID:5804554

                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                              Браво, Гагич! Най-накрая И ти да пуснеш нещо полезно.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                Браво, Гагич! Най-накрая И ти да пуснеш нещо полезно.
                                Едва ли ще бъде полезно. Повечето участници нямат резервна гума там, а газова бутилка дори и колите им да са имали такава висяща под купето резервна гума.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X